Райо Вальєкано — Сельта — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-11 23:54 11 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Сельта — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

11 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Сельта (Віго).

Райо Вальекано - Сельта - 0:0. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Сельта - 0:0. Чемпионат Испании, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 16-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Сельта (Віго) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Оскар Валентин (69), Унаї Лопес (73), Ісмаїла Сісс (83)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Сельта:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги «Райо Вальєкано» зустрівся з «Сельтою Віго» на стадіоні «Естадіо де Вальєкас». Вболівальники з нетерпінням чекали розв’язки на полі. Обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу і додати три важливі очки до своїх лігочемпіонських кампаній. З першого свистка стало зрозуміло, що «Райо Вальєкано» і «Сельта Віго» перебувають у рівних умовах. У першому таймі обидві команди продемонстрували відмінні оборонні навички, не дозволивши забити жодного гола. У перерві рахунок став 0:0, і вболівальники сподівалися на вибуховий другий тайм. На початку другого тайму обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб привнести свіжі сили у свої склади. На 46-й хвилині «Райо Вальєкано» ввів у гру О. Трехо, замінивши Х. де Фрутоса. Ця зміна мала привнести нову атакувальну загрозу в план гри «Райо». Однак «Сельта Віго» швидко відповіла своєю заміною на 65-й хвилині: Ж. Бамба замінив Ф. Серві. На 65-й хвилині «Сельта Віго» ще більше посилила свій склад, ввівши в гру ще одного гравця. О. Мінгеза замінив Ф. Бельтрана, додавши оборонної стабільності своєму складу. Невдовзі після цього напруга стала наростати, коли на 69-й хвилині гравець «Райо Вальєкано» О. Валентин отримав жовту картку, сигналізуючи про фізичний характер поєдинку. Рішучість «Райо Вальєкано» вийти з глухого кута змусила їх зробити ще дві заміни у швидкій послідовності. На 71-й хвилині О. Валентин був замінений на П. Сісса, який запропонував свіжі сили в півзахисті.

Крім того, Р. де Томас поступився місцем Р. Фалькао, намагаючись знайти такий необхідний прорив. На 72-й хвилині «Сельта Віго» також зробила заміну, замінивши А. Дувікаса на І. Аспаса. Цей хід був спрямований на те, щоб використати атакувальну майстерність Аспаса і його перевагу в останній третині поля. Однак запекла боротьба тривала, і напруга ще більше зросла, коли гравець «Райо Вальєкано» У. Лопес отримав жовту картку на 73-й хвилині. Під кінець часу обидві команди стали наполегливо домагатися голу. На 83-й хвилині «Райо Вальєкано» зробив четверту заміну: І. Балліу вийшов замість Х. Позо. Ця заміна мала привнести свіжий атакувальний струмінь у завершальну стадію матчу. Однак розчарування «Райо Вальєкано» почало проявлятися: у той самий момент жовту картку отримав П. Сісса. На 85-й хвилині «Райо Вальєкано» зробив останню заміну: І. Палазон замінив Бебе. Сельта Віго відповіла четвертою заміною на 88-й хвилині: Ф. Бельтран замінив К. Дотора. Попри шквал замін і жовтих карток, жодна з команд не змогла віднайти переломний момент, до якого так прагнула. Після фінального свистка рахунок залишився незмінним — 0:0. І «Райо Вальєкано», і «Сельта Віго», хоч і розчаровані відсутністю голів, можуть втішитися надійною обороною. Нехай цей результат і не виправдав надій уболівальників, але він продемонстрував конкурентну природу футбольної Ла Ліги. Тепер обом командам необхідно перегрупуватися і виробити стратегію на майбутні матчі, щоб перетворити свої рішучі виступи на перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Райо Вальєкано, Сельта — Гранада.