Ланс — Севілья — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-12 21:43 12 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Севілья (Іспанія). ... Ланс — Севілья — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

12 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Севілья (Іспанія).

Ланс - Севилья - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЛанс - Севилья - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ланс (Франція) — Севілья (Іспанія) — 2:1 (0:0)
Голи: Франковський (63), А. Фульгіні (90+6) — Рамос (79)

Попередження: N. El Aynaoui (37), Сумаре (61), Кіке Салас (65), Факундо Медіна (76), Рамос (80), А. Фульгіні (85), Кевін Дансо (90+9)

Огляд матчу Ланс — Севілья:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА «Ленс» здобув перемогу над «Севільєю» з рахунком 2:1 на стадіоні «Боллаерт-Делеліс». Початок гри був неспішним, і в перерві рахунок так і залишився 0:0. Однак другий тайм виявився сповненим подій і драматизму, оскільки обидві команди билися на полі. Початок матчу був дуже напруженим, обидві команди йшли вперед у пошуках першого гола. Однак тільки на 23-й хвилині відбулася перша значуща подія. У складі «Ленса» відбулася заміна: замість Н. Ель-Айнауї в гру вступив Н. Менді. Ця заміна надала «Ленсу» нових сил і дала зрозуміти, що вони мають намір узяти гру під свій контроль. Темп матчу продовжував зростати, і на 37-й хвилині Н. Ель-Айнауї отримав жовту картку, що ще більше продемонструвало запеклий характер поєдинку. Обидві команди показали відмінну оборонну стійкість, а гольові можливості в першому таймі були на межі. На початку другого тайму гравець «Севільї» Б. Сумаре був вилучений з поля на 61-й хвилині, що посилило напругу на полі. Ленс скористався ситуацією, коли на 63-й хвилині було призначено пенальті. П. Франковскі класно реалізував пенальті, забезпечивши «Ленсу» перевагу 1:0.

На 70-й хвилині «Севілья» відповіла заміною, випустивши О. Торреса замість Р. Міра. Однак «Ленс» провів дві швидкі заміни, випустивши Е. Вахі та Д. Косту на 72-й хвилині, щоб посилити свої атакувальні можливості. У розпал замін Ф. Медіна з «Ленса» отримав жовту картку на 76-й хвилині. Напруга продовжувала наростати, коли на 79-й хвилині «Севілья» отримала право на пенальті. С. Рамос реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 1:1. Обидві команди невпинно йшли вперед у пошуках переможця. На 85-й хвилині А. Фульгіні з «Ленса» отримав жовту картку, підкресливши зростаюче розчарування на полі. Здавалося, що матч так і закінчиться внічию, але на 90-й хвилині Фульгіні став героєм матчу, забивши вирішальний гол і здобувши перемогу з рахунком 2:1. Пізній гол викликав радість серед домашньої публіки, і «Ленс» здобув важку перемогу. Напруженість матчу була очевидна аж до фінального свистка, коли гравці «Севільї» Р. Мір і К. Дансо отримали жовті картки. Упродовж усієї гри «Ленс» демонстрував стійкість і рішучість, долаючи важкий опір і здобуваючи важливу перемогу. Матч Ліги чемпіонів УЄФА між «Ленсом» і «Севільєю» запам’ятається як захопливий поєдинок, у якому було все — від замін і вилучень до пенальті та пізнього драматизму.