Црвена Звезда — Ман.Сіті — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-13 21:41 13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Црвена Звезда (Белград) і Ман.Сіті ... Црвена Звезда — Ман.Сіті — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Црвена Звезда (Белград) і Ман.Сіті (Англія).

Црвена Звезда - Ман.Сити - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЦрвена Звезда - Ман.Сити - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Црвена Звезда (Белград) — Ман.Сіті (Англія) — 2:3 (0:1)
Голи: Hwang In-Beom (76), Александр Катаї (90+1) — M. Гамільтон (19), O. Bobb (62), K. Phillips (85)

Попередження: U. Spajic (45+1), K. Phillips (52), S. Mijailovic (65), N. Djiga (83)

Огляд матчу Црвена Звезда — Ман.Сіті:

У захопливому поєдинку між ФК «Црвена Звезда» і «Манчестер Сіті», який відбувся на легендарному стадіоні «Райко Мітіч», футбольні вболівальники стали свідками захопливого поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА, що тримали їх у напрузі. Рахунок 0:1 на користь «Манчестер Сіті» в перерві натякав на напружену боротьбу. На 19-й хвилині М. Хемілтон, гравець «Манчестер Сіті», вивів команду з рівноваги, чим викликав захват у вболівальників. Црвена Звезда" спробувала відігратися, але не змогла знайти прорив проти надійної оборони «Сіті». На початку другого тайму «Манчестер Сіті» не став витрачати час на заміни. Дж. Гріліш замінив П. Фодена, щоб привнести в гру свіжий атакувальний струмінь. Однак на 62-й хвилині О. Бобб забив гол, збільшивши перевагу до 2:0. 57-ма хвилина ознаменувалася для «Црвени Звезди» серією замін. Г. Канга, П. Олаїнка і К. Ндіайє вийшли на поле, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Їхні зусилля були винагороджені на 76-й хвилині, коли Хван Ін Бом забив вирішальний гол, відродивши надії господарів. У міру того як час минав, матч все більше загострювався. На 76-й хвилині «Манчестер Сіті» зробив другу заміну, замінивши М. Ковачича на М. Сусохо. Гра висіла на волосині до 85-ї хвилини, коли «Манчестер Сіті» заробив пенальті.

К. Філліпс вийшов на ударну позицію і впевнено реалізував пенальті, довівши рахунок до 3:1 на користь «Сіті». Наприкінці зустрічі обидві команди провели ще по одній заміні. ФК «Црвена Звезда» замінив У. Спайіча на М. Родіча, забезпечивши свіжі ноги в обороні, а «Манчестер Сіті» випустив Дж. Стоунза замість Н. Аке. Однак драма ще не закінчилася, бо «Црвена Звезда» знову схаменулася на останніх хвилинах гри. На 90-й хвилині А. Катаї вразив ворота суперника, зануривши домашніх уболівальників в ейфорію і скоротивши відставання «Сіті» до одного гола. Атмосфера на стадіоні «Райко Мітіч» загострилася до межі, вболівальники гнали свою команду вперед, сподіваючись на еквалайзер. Незважаючи на всі зусилля, «Црвена Звезда» не змогла забити ще раз, і матч закінчився з рахунком 2:3 на користь «Манчестер Сіті». Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість у цьому напруженому поєдинку. Перемога «Манчестер Сіті», безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у своїх силах на шляху до подальшого просування в Лізі чемпіонів УЄФА, тоді як «Црвена Звезда», оговтавшись від поразки, прагне до вдосконалення у своїх майбутніх матчах. Ці дві команди подарували шанувальникам футболу захоплююче видовище і додали ще одну пам’ятну главу в багату історію цього виду спорту.