Боруссія Д — ПСЖ — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-13 23:58 13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і ПСЖ ... Боруссія Д — ПСЖ — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і ПСЖ (Париж).

Боруссия Д - ПСЖ - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - ПСЖ - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Боруссія Д (Дортмунд) — ПСЖ (Париж) — 1:1 (0:0)
Голи: К. Адейємі (51) — В. Заїр-Емері (56)

Предупредження: Маркіньос (45), Матс Хуммельс (57)

Огляд матчу Боруссія Д — ПСЖ:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на легендарному стадіоні SIGNAL IDUNA PARK, на полі змагалися дортмундська «Боруссія» і «Парі Сен-Жермен». Перший тайм закінчився без голів, але в другому обидві команди незабаром відігралися, внаслідок чого було зафіксовано нічию 1:1. Матч розпочався з високою енергією та інтенсивністю з обох сторін. Гравцям не терпілося заявити про себе в цьому престижному європейському турнірі. Під кінець першого тайму гравець «Парі Сен-Жермен» Маркіньос отримав жовту картку, продемонструвавши фізичне напруження матчу. У другому таймі саме дортмундська «Боруссія» домінувала в рахунку. На 51-й хвилині молодий талант К. Адеємі забив блискучий гол, розлютивши домашній натовп. Вболівальники вибухнули від радості, коли м’яч влучив у сітку воріт, забезпечивши Дортмунду заслужену перевагу. Париж Сен-Жермен швидко відповів на 56-й хвилині. У. Заїр-Емері зрівняв рахунок, змусивши дортмундських уболівальників на мить замовкнути. Матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди жадали нових успіхів, проте інтенсивність гри призвела і до дисциплінарних порушень. На 57-й хвилині гравець дортмундської «Боруссії» М. Хуммельс отримав жовту картку, додавши драматизму на полі. Коли час підійшов до годинникової позначки, обидві команди зробили важливі заміни, щоб освіжити свої склади.

На 68-й хвилині «Боруссія Дортмунд» випустила Ж. Біно Гіттенса замість Д. Малена, а «Парі Сен-Жермен» ввів Лі Канг-Іна замість М. Угарте. Заміни продовжували надходити, і на 69-й хвилині «Боруссія Дортмунд» зробила нові зміни. М. Вольф вийшов замість Н. Шлоттербека, а С. Озкан замінив М. Сабітцера, надавши команді нової енергії. На 76-й хвилині «Парі Сен-Жермен» думав, що повів у рахунку, коли К. Мбаппе влучив у сітку. Однак святкування було перервано, оскільки гол було скасовано через офсайд. Матч, і без того наповнений напругою, продовжував тримати вболівальників у напрузі. Під кінець часу обидві команди зробили останні заміни в спробі домогтися перемоги. На 81-й хвилині дортмундська «Боруссія» замінила К. Адейємі на Г. Рейну, а Н. Фуллькруг на С. Халлера. Халлера. На 82-й хвилині «Парі Сен-Жермен» ввів у гру Б. Барколу замість М. Асенсіо. На 90-й хвилині у складі «Парі Сен-Жермен» замість К. Солера з’явився Р. Коло Муані, але жодна з команд не змогла домогтися перемоги. Матч завершився внічию 1:1 — результат, що відображає напружену боротьбу двох європейських гігантів. І дортмундська «Боруссія», і «Парі Сен-Жермен» продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усього матчу, подарувавши вболівальникам незабутнє видовище. Цей матч Ліги чемпіонів УЄФА в SIGNAL IDUNA PARK увійде в історію як захопливий поєдинок, що змусив уболівальників бути на краю своїх місць до самого фінального свистка.