Байєр — Мельде — 5:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:40 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Мельде (Норвегія). ... Байєр — Мельде — 5:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Мельде (Норвегія).

Байер - Мельде - 5:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБайер - Мельде - 5:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Байєр (Леверкузен) — Мельде (Норвегія) — 5:1 (3:0)
Голи: Шик (6), Едмонд Тапсоба (22), M. Ellingsen (25), Гложек (60), N. Mbamba (70) — E. Кітолано (76)

Предупредження: Джонатан Тах (42), Грімальдо (78)

Огляд матчу Байєр — Мельде:

У матчі Ліги Європи УЄФА на «БайАрені» леверкузенський «Байєр» довів свою перевагу над «Мольде», здобувши вражаючу перемогу з рахунком 5:1. Німецькі футболісти впевнено розпочали матч, забезпечивши собі перевагу 3:0 до перерви, а в другій половині зустрічі забили ще два м’ячі. Перший гол у матчі відбувся на 6-й хвилині завдяки Патріку Шику. Чеський нападник продемонстрував свої бомбардирські здібності, забивши гол у ворота суперника. На 22-й хвилині Едмонд Тапсоба подвоїв перевагу «Мольде». Лише через три хвилини, коли внаслідок помилки захисників Маркус Еллінгсен забив гол у власні ворота, перевага «Мольде» збільшилася до 3:0. Норвежці насилу справлялися з темпом та інтенсивністю гри «Леверкузена», про що свідчить жовта картка, показана на 42-й хвилині Джонатану Таху. На початку другого тайму «Мольде» вирішив внести зміни до складу, сигналізуючи про свій намір повернутися в гру. На 46-й хвилині Мортен А. Кааса був замінений на Мадса Бьорнбака в спробі привнести в гру свіжий атакувальний струмінь. Леверкузенці, не задовольняючись своєю перевагою, також зробили низку замін, намагаючись ще більше зміцнити свою перевагу. На 59-й хвилині Джонатан Тах поступився місцем Алехандро Грімальдо, а Патрік Шик був замінений на Нья Мбамбу під час тактичної перестановки.

Юліан Хофманн також замінив Аділя Аушича як третю заміну в складі леверкузенців. Зміни одразу ж далися взнаки, оскільки на 60-й хвилині Адам Глозек забив гол, збільшивши перевагу леверкузенського «Байєра» до 4:0. На 70-й хвилині Мбамба поповнив рахунок, забивши п’ятий гол леверкузенців. Здавалося, що відставання стало нездоланним, і на 71-й хвилині «Мольде» здійснив нові заміни: Матіс Гродем і Фредрік Гулбрандсен замінили Насті Н. Одегарда і Гауте Кьолстада Нюхейма відповідно. Зусилля норвежців були винагороджені, коли Ейрік Кітолано забив втішний гол на 76-й хвилині, скоротивши відставання до 5:1. Леверкузенці зробили останню заміну на 77-й хвилині: Едмон Тапсоба змінив Кевіна Ізекора. Однак матч не обійшовся без драми для німецької команди: на 78-й хвилині Грімальдо отримав жовту картку. На 85-й хвилині «Мольде» здійснив останню заміну: Ейріка Кітолано змінив Людвіг Юберг-Говланд, сподіваючись на пізній ривок, щоб врятувати свою гордість. Однак жодна зі сторін так і не змогла забити, і матч завершився впевненою перемогою леверкузенського «Байєра» з рахунком 5:1. Матч продемонстрував домінування леверкузенського «Байєра» і його клінічну гру, тоді як «Мольде» ледве справлявся з атакувальною майстерністю суперника. Перемога леверкузенців виводить їх у лідери Ліги Європи УЄФА, а «Мольде» доведеться перегрупуватися і переглянути свій підхід до майбутніх матчів.