Ференцварош — Фіорентина — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:44 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ференцварош (Угорщина) і Фіорентина (Флоренція). ... Ференцварош — Фіорентина — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ференцварош (Угорщина) і Фіорентина (Флоренція).

Ференцварош - Фиорентина - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФеренцварош - Фиорентина - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Ференцварош (Угорщина) — Фіорентина (Флоренція) — 1:1 (0:0)
Голи: Захаріассен (48) — L. Ranieri (73)

Попередження: Мандрагора (10), Міленкович (31), I. Cisse (60)

Огляд матчу Ференцварош — Фіорентина:

У захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА на стадіоні Groupama Aréna зійшлися «Ференцвароссі ТК» і «Фіорентина». Обидві команди прагнули перемоги, але матч завершився наполегливою нічиєю 1:1. Перший тайм залишився безгольовим, але не був позбавлений інтенсивності. На 10-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Р. Мандрагора, що підкреслило фізичну складову гри. ТК «Ференцваросі» проявив стійкість в обороні, не дозволивши «Фіорентині» влучити у площину воріт. У міру того як час минав, обидві команди зробили вирішальні зміни. На 20-й хвилині «Фіорентина» зробила першу заміну, замінивши Н. Гонсалеса на Дж. Гонсалеса на Дж. Цей тактичний хід додав свіжих сил в атаку «Фіорентини», сподіваючись прорвати оборону «Ференцваросі ТК». Розчарування «Фіорентини» зросло, коли на 31-й хвилині Н. Міленкович отримав жовту картку. Попри всі зусилля, «Ференцваросі ТК» вдалося вийти вперед на початку другого тайму. На 48-й хвилині К. Захаріассен вразив ворота гостей, чим привів у сказ домашню публіку.

58-та хвилина — і тренер «Ференцваросі» вирішив зробити заміну, випустивши Б. Варгу замість К. Ліштеса. Однак їхня перевага була недовгою: на 60-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ференцваросі» І. Сіссе. «Фіорентина» швидко відповіла двома замінами на 63-й хвилині, замінивши Р. Мандрагору на М. Нзолу, а Ж. Брекало на К. Коуаме. Намагаючись повернути контроль над грою, «Ференцваросі ТК» здійснив другу заміну на 65-й хвилині, ввівши в гру Е. Чівіка замість Е. Ботки. Однак у «Фіорентини» були інші плани, і на 73-й хвилині вона зрівняла рахунок. Л. Раньєрі скористався можливістю і забив вирішальний для своєї команди гол. На останніх хвилинах матчу «Ференцвароші ТК» спробував повернути собі лідерство, ввівши в гру свіжі сили. На 79-й хвилині Б. Катона та М. Бешич замінили А. Есіті та М. Бен Ромдхане відповідно. Незважаючи на зусилля обох команд, матч закінчився внічию 1:1. Це була запекла боротьба двох майстерних команд, і вболівальники з нетерпінням чекають на наступну зустріч між «Ференцвароссі ТК» і «Фіорентиною».