Юніон — Ліверпуль — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:49 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон (Бельгія) і Ліверпуль (Англія). ... Юніон — Ліверпуль — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон (Бельгія) і Ліверпуль (Англія).

Юнион - Ливерпуль - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЮнион - Ливерпуль - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Юніон (Бельгія) — Ліверпуль (Англія) — 2:1 (2:1)
Голи: M. Amoura (32), Cameron Puertas (43) — J. Quansah (40)

Попередження: C. Бредлі (24), N. Sadiki (53)

Огляд матчу Юніон — Ліверпуль:

У напруженому матчі Ліги Європи УЄФА «Уніон Сен-Жіллуаз» змагався з могутнім «Ліверпулем» на стадіоні «Жозеф Мар’єн». Обидві команди прагнули перемоги, і атмосфера від самого початку була напруженою. Перший тайм розпочався з агресивної гри з обох сторін. На 24-й хвилині гравець «Ліверпуля» К. Бредлі отримав жовту картку, продемонструвавши фізичну складову гри. Перший ривок «Юніон Сент-Джилуаз» був зроблений на 32-й хвилині, коли М. Амура забив чудовий гол, викликавши бурхливу радість домашньої публіки. Однак «Ліверпуль» швидко завдав удару у відповідь. На 40-й хвилині Дж. Куанса знайшов крапку в сітці, зрівнявши рахунок 1:1. Лише через три хвилини «Юніон Сент-Джилуаз» знову приголомшив своїх суперників: К. Пуертас забив чудовий гол, вивівши господарів поля вперед 2:1 у перерві. На початку другого тайму обидві команди зробили важливі заміни, намагаючись переломити хід гри. На 46-й хвилині «Ліверпуль» випустив І. Конате і В. Ендо замість Х. Гомеса і Р. Гравенберча. На 53-й хвилині «Юніон Сент-Джилуаз» отримав жовту картку за фол Н. Садікі. Матч не обійшовся без драми. На 62-й хвилині гол «Юніон Сент-Жіллуаз» було скасовано через гандбол.

Незважаючи на невдачу, обидві команди продовжували запекло боротися за контроль над грою. На 64-й хвилині «Ліверпуль» ввів у гру Б. Доака і Л. Чемберса, замінивши Д. Нуньєса і К. Скенлона. На 75-й хвилині «Ліверпуль» зробив п’яту й останню заміну, випустивши на поле К. Гордона замість Дж. Гордона замість Дж. Макконнелла. Команда «Юніон Сент-Джилуаз» також здійснила низку змін у кінцівці гри. Г. Нільссон і М. Амура замінили К. Родрігеса і М. Расмуссена на 78-й і 84-й хвилинах відповідно, а на 89-й хвилині «Юніон Сент-Джилуаз» випустив на поле Л. Амані замість Д. Екерта Айєнса. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліверпуля» К. Скенлон, що додало напруги в останні хвилини гри. Попри всі зусилля обох команд, рахунок у другому таймі не змінився. Юніон Сент-Джилуаз" здобув тріумфальну перемогу над «Ліверпулем» із рахунком 2:1. Матч продемонстрував суперництво та майстерність обох сторін і залишив уболівальників у захваті від захопливого футболу. Загалом це був захопливий матч, наповнений моментами, що запам’ятовуються, і видатними виступами. І «Уніон Сент-Жіллуаз», і «Ліверпуль» продемонстрували на полі свою рішучість і талант, створивши незабутній поєдинок Ліги Європи УЄФА, який запам’ятається вболівальникам на довгі роки.