Карабах — Хеккен — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:52 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і Хеккен (Швеція). ... Карабах — Хеккен — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Карабах (Азербайджан) і Хеккен (Швеція).

Карабах - Хеккен - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаКарабах - Хеккен - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Карабах (Азербайджан) — Хеккен (Швеція) — 2:1 (2:0)
Голи: Леандро Андраде (1), Y. Benzia (45+4) — B. Гусейнов (90+4)

Попередження: E. Hovland (22), M. Sonko (67)

Огляд матчу Карабах — Хеккен:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА «Карабах» на стадіоні «Тофік Бахрамов адина Республіка» зустрівся з «БК Хакен». Обидві команди показали сильні результати, але саме «Карабах» вийшов уперед із рахунком 2:0 у перерві та 2:1 в основний час. Матч розпочався з ударного початку: Леандро Андраде вже на першій хвилині вразив ворота «Карабага», забезпечивши команді ранню перевагу.

BK Hacken спробував відповісти, але зазнав невдачі, коли Е. Ховланд отримав жовту картку на 22-й хвилині. Qarabag продовжував домінувати в першому таймі та зумів збільшити свою перевагу перед самим свистком на перерву. Ю. Бензія забив на 45-й хвилині, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу 2:0. Другий тайм розпочався із заміни у складі «БК Хакен»: М. Райгард замінив П. Дахбо. Однак незабаром «Карабаг» опинився у скрутному становищі, коли на 56-й хвилині М. Весовіч отримав червону картку, скоротивши склад до десяти осіб. Незважаючи на скорочення складу, «Карабаг» зробив заміну на 60-й хвилині. Ю. Бензія вийшов замість М. Сілви, щоб зберегти свою перевагу. BK Hacken також зробив заміну, випустивши С. Сандберга замість І. Абдулразака на 63-й хвилині. По ходу матчу BK Hacken намагався використати свою чисельну перевагу. На 67-й хвилині М. Л. Сонко отримав жовту картку, показавши розчарування команди. Команда швидко зробила ще три заміни, випустивши А. Юссефа, Ж. П. Дембе і О. Камару на 70-й, 82-й і 89-й хвилинах відповідно. В останні хвилини гри «Карабах» відповів своєю низкою замін. Леандро Андраде був замінений на Н. Ахундзаде на 85-й хвилині, а Жуніньо звільнив місце для Т. Байрамова. На 89-й хвилині «Карабах» ввів у гру М. Янковича, П. Андраде, А. Зубіра і Р. Кшикшу. Якраз коли здавалося, що матч закінчиться перемогою «Карабаху» з рахунком 2:0, «БК Хакен» на 90-й хвилині забив власний гол. Невдалий момент Б. Гусейнова подарував «Хакену» проблиск надії, але було вже надто пізно. Пролунав свисток, і «Карабах» відсвяткував важку перемогу. Незважаючи на те, що значну частину матчу «Карабах» провів удесятьох, вони продемонстрували величезну рішучість і майстерність. Обидві команди можуть пишатися своєю грою в цьому матчі Ліги Європи УЄФА. Рання перевага «Карабаху» і стійка оборона стали вирішальним фактором, який приніс їм заслужену перемогу на своєму полі.