Вест Гем — Фрайбург — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 23:50 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Фрайбург ... Вест Гем — Фрайбург — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Фрайбург (Німеччина).

Вест Хэм - Фрайбург - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Фрайбург - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Вест Гем (Лондон) — Фрайбург (Німеччина) — 2:0 (2:0)
Голи: М. Кудус (14), Е. Альварес (42)

Огляд матчу Вест Гем — Фрайбург:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні в Лондоні «Вест Гем Юнайтед» приймав «Фрайбург». Гра вийшла захопливою, обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Незважаючи на кілька замін і високу інтенсивність гри, рахунок на табло залишався незмінним протягом усього матчу. У перерві рахунок був 2:0 на користь «Вест Гема», і цей рахунок зберігся і в основний час. На 14-й хвилині «Вест Гем» вийшов уперед завдяки голу нападника М. Кудуса. Кудуса. Цей гол надав впевненості господарям поля, і вони продовжили йти вперед у пошуках нових можливостей. По ходу першого тайму стало очевидно, що «Вест Гем» домінує у грі. Їхня наполегливість принесла свої плоди на 42-й хвилині, коли Е. Альварес забив м’яч, подвоївши свою перевагу перед самою перервою. У другому таймі «Фрайбург» намагався знайти свій ритм і створити гольові моменти, що поставило його в невигідне становище перед перервою. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Фрайбурга» у спробі переломити хід гри. На 46-й хвилині Р. Саллай був замінений на М. Рола, оскільки гостьова команда сподівалася на поліпшення гри. Однак на 54-й хвилині відбулася ще одна заміна, цього разу у складі «Вест Гема». Е. Альварес, який забив гол на початку гри, був замінений на П. Форналса.

На 56-й хвилині «Фрайбург» здійснив ще дві заміни, замінивши М. Еггештайна і М. Грегорича на Л. Холера і Дж. Адаму відповідно. Їхні спроби освіжити команду і привнести нову енергію в гру були помітні, але їм не вдалося прорвати надійну оборону «Вест Гема». Протягом усього матчу обидві команди проводили нові заміни, щоб привнести свіжі сили і тактичні зміни. На 69-й хвилині «Фрайбург» випустив В. Гріфо замість Н. Вайсхаупта, а на 72-й хвилині «Вест Гем» ввів у гру Лукаса Пакете замість Д. Мубами. На тій самій хвилині «Вест Гем» зробив ще одну заміну: Дж. Боуен замінив Д. Інгса. На 74-й хвилині «Фрайбург» зробив останню заміну: Дж. Макенго замінив Л. Кублера. Під кінець часу обидві команди відчайдушно шукали можливості змінити рахунок. На 88-й хвилині «Вест Гем» також зробив дві пізні заміни: М. Кудус замінив М. Корне, а В. Куфаль — Т. Керера. Незважаючи на численні заміни і тактичні зміни, жодна з команд не змогла змінити рахунок. У підсумку «Вест Гем» здобув перемогу над «Фрайбургом» із рахунком 2:0 у захопливому та запеклому поєдинку Ліги Європи на стадіоні «Лондон». Цей результат надав «Вест Гему» такий необхідний імпульс для подальшого просування в турнірі, тоді як «Фрайбург» залишив поле розчарованим, але сповненим рішучості відігратися в наступних матчах.