Маккабі — Гент — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 23:52 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі (Тель-Авів) і Гент (Бельгія). ... Маккабі — Гент — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Маккабі (Тель-Авів) і Гент (Бельгія).

Маккаби - Гент - 3:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаМаккаби - Гент - 3:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Маккабі (Тель-Авів) — Гент (Бельгія) — 3:1 (2:0)
Голи: Г. Каніховський (9), E. Zahavi (24), E. Zahavi (61) — J. Де Сарт (50)

Попередження: I. Kandouss (2), Dan Biton (59), Торунаріга (78)

Огляд матчу Маккабі — Гент:

Тель-авівський «Маккабі» здобув перемогу в захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА проти «Гента», який відбувся на стадіоні TSC Arena. Із вражаючим рахунком 2:0 у перерві та 3:1 у фіналі тель-авівський «Маккабі» продемонстрував свою перевагу на полі. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою рішучість, борючись за ранню перевагу. Однак уже на 9-й хвилині Г. Каніховскі з «Маккабі Тель-Авів» переломив ситуацію, забивши перший гол у матчі. Натовп на стадіоні вибухнув радістю, створюючи передумови для захопливого поєдинку. По ходу першого тайму «Маккабі Тель-Авів» продовжував утримувати контроль над грою. На 24-й хвилині Е. Захаві знову вразив глядачів влучним ударом, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу 2:0 перед перервою. На початку другого тайму «Гент» зробив дві заміни, намагаючись переломити хід зустрічі на свою користь. А. Хюльсагер вийшов замість М. Фофани, а І. Кандус був замінений на Дж. Торунаріга. Цей тактичний хід дозволив «Генту» вийти на поле зі свіжими ногами, продемонструвавши рішучість відігратися. Їхні зусилля окупилися на 50-й хвилині, коли Ж. Де Сарт забив гол, подарувавши «Генту» проблиск надії.

Однак «Маккабі Тель-Авів» швидко відповів на 61-й хвилині, коли Е. Захаві забив свій другий гол за вечір, відновивши перевагу у два м’ячі. Потім «Гент» зробив ще дві заміни: Ж. де Сарт поступився місцем С. Кумсу, а П. Геркенс був замінений на Хон Хен Сока. Ці кадрові зміни мали надати атакувальній грі нової енергії та креативності. Коли матч підійшов до фінальної стадії, «Гент» здійснив п’яту й останню заміну, випустивши О. Гандельмана замість Х. Кюйперса. Цей останній кидок кісток продемонстрував рішучість гостей врятувати хоч щось із цієї гри. Тим не менш, у кінцівці матчу «Маккабі Тель-Авів» зберіг свою перевагу. І хоча на 78-й хвилині Дж. Торунаріга отримав жовту картку, це мало що змінило в рівній боротьбі. В останні хвилини матчу «Маккабі Тель-Авів» зробив три заміни. На 82-й хвилині Г. Каніховскі замінив Е. Голаса, а на 90-й хвилині замість Д. Тургемана вийшов Мілсон. На завершення Е. Захаві замінив О. Давида, закріпивши за собою звання найкращого гравця матчу. Загалом, футбольний матч між тель-авівським «Маккабі» та «Гентом» став підтвердженням захопливого характеру Ліги конференції Європи УЄФА. Зі значною перевагою в перерві та підсумковим рахунком 3:1 тель-авівський «Маккабі» продемонстрував свою перевагу на полі, залишивши команді «Гент» привід для роздумів перед наступною зустріччю.