Майнц — Гайденгайм — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 18:26 16 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Гайденгайм — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Гайденхайм (Німеччина).

Майнц - Хайденхайм - 0:1. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Хайденхайм - 0:1. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 15-й тур

Майнц (Німеччина) — Гайденгайм (Німеччина) — 0:1 (0:1)
Голи: M. Pieringer (12)

Предупредження: B. Gimber (30), M. Busch (34), Том Краус (38), Аджорк (44), J. Beste (57), B. Gruda (90+3)

Огляд матчу Майнц — Гайденгайм:

У напруженому матчі Бундесліги між командами FSV Mainz 05 і FC Heidenheim на арені MEWA ARENA обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність. Гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь ФК «Гайденгайм», і такий самий рахунок зберігся в основний час. Матч розпочався на захопливій ноті: ФК «Гайденгайм» вийшов уперед на 12-й хвилині. М. Пірінгер продемонстрував чудові фінішні навички та забив гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. FSV Mainz 05 спробував зрівняти рахунок, але не зміг втілити свої шанси в голи. По ходу гри суддя провів напружений перший тайм, виписавши кілька жовтих карток. На 30-й хвилині попередження отримав Б. Гімбер із ФК «Гайденгайм», а на 34-й хвилині — М. Буш. На 38-й хвилині жовту картку отримав Т. Краусс із команди FSV Mainz 05, а на 44-й хвилині його приклад наслідував Л. Ажорк. На початку другого тайму в складі команди FSV Mainz 05 відбулася заміна: на 46-й хвилині Т. Краусс був замінений на Лі Чже Сона.

ФК «Гайденгайм» отримав ще одну жовту картку на 57-й хвилині: Й. Бесте був попереджений. FSV Mainz 05 також зробив заміну: Й. Буркардт замінив К. Онісіво на 62-й хвилині. Обидві команди продовжили вносити тактичні зміни по ходу гри. ФК «Гайденгайм» замінив М. Пірінгера на Н. Теуеркауфа на 69-й хвилині, а «ФСВ Майнц 05» ввів у гру М. Папелу замість М. Мюллера на 73-й хвилині. Надалі «Гайденгайм» замінив Й. Бесте на Ф. Піка на 69-й хвилині. Бесте на Ф. Піка на 75-й хвилині, а Е. Дінчі — на К. Сессу на 76-й хвилині. У заключній стадії гри «FSV Майнц 05» зробив одразу дві заміни. Д. да Коста вийшов замість Д. Мамутовича на 86-й хвилині, а М. Ріхтер замінив А. Баркока. Наприкінці матчу Б. Груда отримав жовту картку за «Майнц 05» на 90-й хвилині, і «Гайденгайм» зробив останню заміну, випустивши Л. Малоні замість Т. Зірслебена. Загалом, і «Майнц 05», і «Гайденгайм» продемонстрували свою майстерність на полі, і «Гайденгайм» зумів здобути перемогу з рахунком 0:1. Матч на MEWA ARENA був наповнений захопливими моментами, напруженою боротьбою та стратегічними замінами, що зробило його незабутнім поєдинком Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Майнц, Гайденхайм — Фрайбург.