Ліверпуль — Ман.Юнайтед — 0:0. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 20:25 17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Ман.Юнайтед — 0:0. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Ливерпуль - Ман.Юнайтед - 0:0. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Ман.Юнайтед - 0:0. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 17-й тур

Ліверпуль (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Nunez Darwin (21), K. Mainoo (27), Соф’ян Амрабат (35), Ендо (45+2), Шоу (88), Маркус Решфорд (90+2), Далот (90+4), Далот (90+4)

Огляд матчу Ліверпуль — Ман.Юнайтед:

«Ліверпуль» і «Манчестер Юнайтед» зійшлися на «Анфілді» в довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги. Гра закінчилася безгольовою нічиєю, обидві команди демонстрували сильну оборону протягом усіх 90 хвилин. Із самого початку було зрозуміло, що це буде напружений матч. У першому таймі обидві команди вели запеклу боротьбу за володіння м’ячем, але жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. У перерві рахунок так і залишився 0:0, залишивши вболівальників у напрузі перед другим таймом. Гра не обійшлася без жовтих карток, причому обидві команди отримали попередження. На 21-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліверпуля» Д. Нуньєс, а на 27-й хвилині — гравець «Манчестер Юнайтед» К. Майну. На 35-й хвилині за «Манчестер Юнайтед» був вилучений С. Амрабат, а перед самою перервою жовту картку за «Ліверпуль» отримав В. Ендо. На початку другого тайму обидві команди були сповнені рішучості відігратися. На 61-й і 62-й хвилинах «Ліверпуль» здійснив дві ранні заміни, випустивши на поле Р. Гравенберха і Д. Собослаї відповідно. Ці зміни надали нової енергії атаці «Ліверпуля», але вони не змогли скористатися своїми можливостями.

На 71-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив першу заміну, випустивши А. Гарнача замість М. Решфорда. «Ліверпуль» відповів двома замінами на 78-й хвилині, випустивши на поле Л. Діаса і К. Джонса. Ці зміни мали надати «Ліверпулю» гостроти, але оборона «Манчестер Юнайтед» трималася стійко. Матч набув драматичного повороту на 82-й хвилині, коли «Манчестер Юнайтед» зробив дві швидкі заміни, замінивши К. Майну на Х. Меджбрі та ввівши Антоні замість Ф. Пеллістрі. Однак, незважаючи на свіжі сили, жодна з команд не змогла домогтися успіху. Матч закінчився для «Манчестер Юнайтед» на кислій ноті: на 90-й хвилині Д. Далот отримав дві жовті картки у швидкій послідовності. За першою послідувала ще одна, а через кілька миттєвостей — червона картка, внаслідок чого «Манчестер Юнайтед» залишився вдесятьох. Обидві команди наполегливо билися до фінального свистка, але в підсумку рахунок так і не був зафіксований. У підсумку рахунок 0:0, і «Ліверпуль», і «Манчестер Юнайтед» набрали по одному очку. Уболівальники, можливо, були розчаровані тим, що в цьому довгоочікуваному поєдинку не було забито жодного гола. Однак матч продемонстрував оборонну майстерність обох команд і нагадав нам, що безгольові нічиї можуть бути захопливими та наполегливими поєдинками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Арсенал, Вест Гем — Ман.Юнайтед.