Болонья — Рома — 2:0. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 20:56 17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Рома — 2:0. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Рома (Рим).

Болонья - Рома - 2:0. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Рома - 2:0. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 16-й тур

Болонья (Італія) — Рома (Рим) — 2:0 (1:0)
Голи: N. Moro (37), Расмус Крістенсен (49)

Попередження: Салемакерс (9), Льоренте (9), S. Beukema (33), Пеллегріні (36), Фергюсон (45), Леандро Паредес (66), Р. Фрейлер (66), Е. Бове (72)

Огляд матчу Болонья — Рома:

Болонья обіграла Рому з рахунком 2:0 у матчі Серії А У захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні Ренато Далл’Ара, Болонья здобула перемогу над Ромою з рахунком 2:0. Гра була насиченою, обидві команди демонстрували свою майстерність і боролися за кожну можливість забити гол. Перший тайм розпочався з агресії та рішучості обох команд. На 37-й хвилині гравець «Болоньї» Н. Моро вдалим голом вивів свою команду вперед. Гол став результатом його виняткової майстерності та рішучості вивести свою команду вперед. Вболівальники «Болоньї» на стадіоні «Ренато Далл’Ара» вибухнули радісними криками, коли їхня команда вийшла вперед. У першому таймі було видано кілька жовтих карток, що відображало інтенсивність матчу. Д. Льоренте і Л. Пеллегріні з «Роми» отримали жовті картки на 9-й і 36-й хвилинах відповідно. Тим часом гравці «Болоньї» А. Салемакерс і С. Букема також були попереджені жовтими картками на 9-й і 33-й хвилинах відповідно. Л. Фергюсон із «Болоньї» також отримав жовту картку незадовго до перерви, на 45-й хвилині, коли на полі виникла напружена обстановка. У другому таймі «Болонья» збільшила свою перевагу завдяки невдалому голу Р. Крістенсена з «Болоньї». Крістенсена з «Болоньї» на 49-й хвилині. Цей гол ще більше зміцнив їхню перевагу в матчі.

Обидві команди зробили кілька замін, щоб принести свіжі сили та змінити свою стратегію. На 46-й хвилині «Рома» замінила Л. Спінаццолу на Р. Санчеса, щоб посилити атаку. «Болонья» зробила першу заміну на 58-й хвилині: С. Бьокема замінив Дж. На 63-й хвилині «Рома» зробила ще дві заміни, випустивши С. Азмуна і Е. Бове замість Д. Льоренте і Р. Санчеса відповідно. По ходу матчу обидві команди продовжували демонструвати свою фізичну міць і пристрасть до гри. Дедалі більше жовтих карток було показано гравцям, які проявляли жорсткість. Л. Паредес із «Роми» і Р. Фройлер із «Болоньї» отримали попередження на 66-й хвилині, а Е. Бове з «Роми» отримав жовту картку на 72-й хвилині. На 75-й хвилині «Болонья» провела ще дві заміни, замінивши Н. Моро на М. Ебішера. Моро на М. Ебішера і В. Крістіансена на К. Лікогіанніса. На 82-й хвилині «Рома» відповіла двома замінами: Л. Пеллегріні замінив Н. Пісіллі, а Г. Манчіні — З. Челік. На 87-й хвилині «Болонья» продовжила вносити зміни, замінивши К. Урбанскі та О. Ель-Аззузі на А. Салемакерса та Л. Фергюсона. Фінальний свисток зафіксував перемогу «Болоньї» з рахунком 2:0. Команда продемонструвала виняткову командну роботу та рішучість упродовж усієї гри, здобувши заслужену перемогу над «Ромою» в цьому поєдинку Серії А. Вболівальники на «Стадіо Ренато Далл’Ара» відсвяткували досягнення своєї команди та з нетерпінням чекали на нові захопливі матчі в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Аталанта, Рома — Наполі.