Гранада — Севілья — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 00:24 19 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Севілья — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

19 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Гранада - Севилья - 0:3. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Севилья - 0:3. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 18-й тур

Гранада (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 0:3 (0:2)
Голи: A. Pedrosa (23), Окампос (32), Рамос (49)

Попередження: Жерар Гамбо (38), R. Torrente (57), M. Bueno (74)

Огляд матчу Гранада — Севілья:

У матчі Ла Ліги між «Гранадою» і «Севільєю» на «Естадіо Нуево Лос Карменес» розгорнулася напружена боротьба між двома грізними командами. Від самого початку було ясно, що «Севілья» готова домінувати в матчі. Їхній атакувальний стиль гри чинив сильний тиск на оборону «Гранади», і вже через деякий час вони відкрили рахунок. На 23-й хвилині гравець «Севільї» А. Педроса вразив ворота господарів поля. «Гранада» намагалася оговтатися від ранньої невдачі, але не змогла створити жодного вартісного моменту. По ходу першого тайму «Севілья» продовжувала домінувати в матчі. На 32-й хвилині Л. Окампос вдалим ударом збільшив перевагу гостей, залишивши «Гранаду» в замішанні. Усе стало ще гірше для господарів, коли Г. Гумбау отримав жовту картку на 38-й хвилині, що погіршило становище «Гранади». Надії на повернення до перемоги згасли, коли пролунав свисток на перерву, і рахунок став 0:2 на користь «Севільї». Другий тайм розпочався з відчайдушної спроби «Гранади» переломити хід матчу. На 46-й хвилині Г. Вільяр був замінений на М. Узуні, що додало свіжих сил команді «Гранада». Однак їхні зусилля були швидко припинені, оскільки «Севілья» продовжувала домінувати. На 49-й хвилині «Севілья» збільшила свою перевагу, коли С. Рамос вразив ворота суперника. Третій гол змусив оборону «Гранади» похитнутися і фактично перекреслив гру гостей. З кожною хвилиною «Гранада» намагалася повернути контроль над грою.

На 57-й хвилині Р. Торренте отримав жовту картку, що ще більше погіршило ситуацію. Щоб змінити динаміку матчу, «Гранада» провела дві заміни на 64-й хвилині. К. Неве був замінений на А. Фернандеса, а С. Руїс вийшов замість Н. Петровича. Тим часом «Севілья» також внесла зміни до складу на 71-й хвилині: Сусо вийшов замість М. Буено, а Л. Окампос був замінений на Р. Міра. Заміни надали нового імпульсу обом сторонам, але «Севілья» продовжувала контролювати гру. На 74-й хвилині М. Буено отримав жовту картку, що віддзеркалило напруження боротьби. У спробі врятувати свою гордість «Гранада» зробила четверту заміну на 78-й хвилині, випустивши А. Пуертаса замість Х. Кальєхона. На 81-й хвилині «Севілья» також зробила останню заміну: Й. Ен-Несірі замінив А. Янузая. Заміни не змінили перебіг матчу, і «Севілья» втримала перевагу. На останніх хвилинах гри «Севілья» зробила останню заміну, замінивши Б. Сумаре на Маркао. Фінальний свисток пролунав, і вболівальники «Гранади» залишилися розчарованими, адже їхня команда зазнала повної поразки від «Севільї» з рахунком 0:3. Це була заслужена перемога «Севільї», яка демонструвала свою майстерність в атаці протягом усього матчу. «Гранада», своєю чергою, шкодуватиме про втрачені можливості і сподіватиметься відігратися в найближчих матчах. Загалом, матч став захоплюючим видовищем для нейтральних глядачів, підкресливши майстерність і конкурентоспроможність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Кадіс, Севілья — Атлетик.