Барселона — Альмерія — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 21:57 20 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Альмерія — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Альмерія (Іспанія).

Барселона - Альмерия - 3:2. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Альмерия - 3:2. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 18-й тур

Барселона (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 3:2 (1:1)
Голи: Рафінья (33), Роберто (60), Роберто (83) — Баптистао (41), Гонсалес (71)

Попередження: A. Pozo (5), Рафінья (15), Крістенсен (21), Діон Лопі (57), Іддрісу Баба (85), Рональд Араужо (90)

Огляд матчу Барселона — Альмерія:

Барселона перемогла Альмерію в захоплюючому поєдинку Ла Ліги У довгоочікуваному матчі Ла Ліги Барселона приймала Альмерію на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс». Гра обіцяла захоплююче протистояння двох талановитих команд, і вона, звичайно, не розчарувала. За рахунку 1:1 у перерві матч тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка, коли «Барселона» здобула перемогу з рахунком 3:2. Початок гри пройшов у напруженому темпі, і обидві команди прагнули заволодіти ініціативою. Однак першою кров пролила «Альмерія»: на 15-й хвилині жовту картку було пред’явлено гравцеві «Барселони» Рафіньї. Барселоні не знадобилося багато часу, щоб відповісти, оскільки Рафінья спокутував свою провину чудовим голом на 33-й хвилині, вивівши свою команду на рівні позиції. Перед самою перервою «Альмерії» вдалося ще раз прорвати оборону «Барселони», і Лео Баптистао на 41-й хвилині вразив ворота суперника. Команди вирушили в роздягальні за рахунку 1:1, залишивши всі сили на другий тайм. На початку другого тайму «Барселона» не стала витрачати час на заміни, випустивши Жоао Фелікса і Ф. Торреса, щоб привнести свіжі сили в атаку.

Ці заміни принесли свої плоди: на 60-й хвилині С. Роберто вразив ворота «Барселони». Роберто вразив ворота «Барселони», вивівши свою команду вперед. Однак «Альмерія» не збиралася поступатися і відважно чинила опір. Е. Гонсалес забив гол на 71-й хвилині, і «Барселона» була змушена шукати шляхи до відновлення контролю над грою. Відчувши необхідність змін, «Альмерія» провела тактичні заміни, випустивши на поле А. Ембарбу і Лазаро на 77-й хвилині. Але у «Барселони» було ще кілька трюків у рукаві. На 83-й хвилині С. Роберто вкотре продемонстрував свій клас, забивши ще один гол і забезпечивши перемогу своїй команді. Матч не обійшовся без драми: жовті картки отримали гравці «Альмерії» А. Позо та І. Баба, а також гравці «Барселони» Рафінья та Р. Араужо на останніх хвилинах гри. Фінальний свисток сповістив про заслужену перемогу «Барселони» в захопливому поєдинку. Матч продемонстрував майстерність, рішучість і стійкість обох команд. Клінічна гра «Барселони» і вміння використовувати ключові моменти стали вирішальним фактором у цьому напруженому поєдинку Ла Ліги. Йдучи з поля, обидві команди могли високо підняти голови за те, що подарували любителям футболу незабутній матч. Олімпійський стадіон Льюїса Компаніса став свідком по-справжньому захопливого футбольного матчу, який підкреслив хвилювання і пристрасть, що їх Ла Ліга приносить з тижня в тиждень.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лас-Пальмас — Барселона, Осасуна — Альмерія.