Вольфсбург — Баварія — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:25 20 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Баварія — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

Вольфсбург - Бавария - 1:2. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаВольфсбург - Бавария - 1:2. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 16-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 1:2 (1:2)
Голи: Арнольд (45+1) — Musiala Jamal (33), Кейн (43)

Попередження: C. Зезігер (11), ЛМайєр (46), Рідл Баку (59)

Огляд матчу Вольфсбург — Баварія:

У захопливому матчі Бундесліги «Вольфсбург» приймав мюнхенську «Баварію» на стадіоні VOLKSWAGEN ARENA. Обидві команди жадали перемоги, і атмосфера від самого початку була напруженою. Гра розпочалася з високою інтенсивністю, і перша картка була показана не відразу. На 11-й хвилині гравця «Вольфсбурга» К. Зезігера було попереджено жовтою карткою, що свідчить про фізичний характер поєдинку. На 20-й хвилині жовту картку отримав гравець «Баварії» А. Павлович, що ще раз доводить, що обидві команди не стримують себе. На 33-й хвилині «Баварія» вирвалася вперед завдяки результативному удару Я. Мусіали. Мусіали. Молодий півзахисник продемонстрував свій талант, завдавши точного удару, який переграв воротаря «Вольфсбурга». На 43-й хвилині Х. Кейн збільшив свою перевагу в рахунку. «Вольфсбург» спробував схаменутися перед перервою і зумів відігратися завдяки голу М. Арнольда на останніх хвилинах першого тайму. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Вольфсбурга»: на 46-й хвилині К. Зезігер змінив Рожеріо.

Однак господарі поля швидко опинилися в скрутному становищі, коли Л. Маджер отримав жовту картку за кілька хвилин після відновлення гри. На 52-й хвилині «Вольфсбург» зробив ще одну заміну: Л. Маджера було замінено на Т. Томаша. Під час матчу напруга наростала, і карток стало більше. На 59-й хвилині гравця «Вольфсбурга» Р. Баку попередили, що ще більше загострило обстановку. На 63-й хвилині «Баварія» провела першу заміну, коли Т. Мюллера замінив М. де Лігт. Коли час пішов на спад, «Вольфсбург» зробив ще дві заміни в пошуках еквалайзера. На 72-й хвилині М. Сванберг був замінений на К. Паредеса, а на 84-й хвилині Р. Баку змінив В. Черни. На останніх хвилинах гри обидві сторони отримали жовті картки: Т. Томаш був попереджений за «Вольфсбург», а Р. Геррейро — за «Баварію». На 90-й хвилині «Баварія» зробила і другу заміну: Й. Мусіала був замінений на Е. М. Чупо-Мотінга. Незважаючи на пізній натиск «Вольфсбурга», матч закінчився перемогою «Баварії» з рахунком 2:1. Обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність протягом усього матчу, що зробило його незабутнім протистоянням у Бундеслізі. VOLKSWAGEN ARENA стала свідком захопливої битви між цими двома найкращими німецькими командами, і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Вольфсбург, Баварія — Хоффенхайм.