Клермон — Ренн — 1:3. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:58 20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Ренн — 1:3. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Ренн (Франція).

Клермон - Ренн - 1:3. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Ренн - 1:3. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 17-й тур

Клермон (Франція) — Ренн (Франція) — 1:3 (1:0)
Голи: S. Nicholson (3) — А. Калімуендо (52), Дезіре Дуе (88), Л. Блас (90+6)

Попередження: Готьє Галлон (33), Аліду Сейду (43), А. Калімуендо (73), Дезіре Дуе (89)

Огляд матчу Клермон — Ренн:

У захопливому матчі між командами «Клермон Фут» і «Ренн» у Лізі 1 вболівальники стали свідками захоплюючого футболу на стадіоні «Стад Габріель Монпід». Гра почалася з раннього голу гравця «Клермон Фут» С. Ніколсона на 3-й хвилині, який забезпечив своїй команді перевагу. По ходу матчу «Ренн» почав знаходити свій ритм. На 33-й хвилині Г. Галлон отримав жовту картку за «Ренн», продемонструвавши фізичний характер гри. Невдовзі, на 43-й хвилині, жовту картку отримав і гравець «Клермон Фут» А. Сейду. Однак перед самою перервою ситуація змінилася в гірший бік, коли на 45-й хвилині М. Кофріз отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості. На початку другого тайму «Ренн» не гаяв часу, щоб скористатися перевагою додаткового гравця. На 46-й хвилині М. Нагіда вийшов на заміну в складі «Ренна», замінивши Д. Дуе. Через шість хвилин А. Калімуендо зрівняв рахунок, і обидві команди зробили заміни в спробі знайти переможний гол. На 56-й хвилині Ж. Белочан замінив А. Трюффера у складі «Ренна». На 68-й хвилині «Клермон Фут» випустив на поле Мухаммеда Шама, замінивши А. Маурера. Гра тривала в запеклій боротьбі, обидві команди прагнули перемоги. На 73-й хвилині гравець «Ренна» А. Калімуендо отримав жовту картку, що посилило напругу на полі.

На 75-й хвилині «Ренн» здійснив ще дві заміни: Б. Йілдірім замінив А. Калімуендо, а М. Тер’є — Л. Бласа. На 84-й хвилині «Клермон Фут» також зробив кілька замін, щоб освіжити свою команду. Х. Кейта, Ж. Гастьєн і С. Ніколсон вийшли замість М. Гоналонса, Ю. Маньїна та Г. К’єї відповідно. Водночас «Ренн» також здійснив заміну: А. Гуїрі замінив І. Салаха. На останніх хвилинах гри «Ренн» закріпив перемогу, коли Д. Дуе забив гол на 88-й хвилині. Попри всі зусилля, «Клермон Фут» не зміг відігратися. На 89-й хвилині Дуе отримав жовту картку, завершивши напружений матч. Драма тільки посилилася в останні хвилини гри, коли на 90-й хвилині «Ренн» був призначений пенальті. Л. Блас підійшов до точки і класно реалізував пенальті, оформивши перемогу «Ренна» з рахунком 3:1. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу. «Ренн» виявився найкращою командою цього дня, скориставшись чисельною перевагою і клінічним завершенням гри. Клермон Фут" наполегливо бився з вибулим гравцем, але в підсумку зазнав поразки. Матч став свідченням конкурентної боротьби в Лізі 1, обидві команди продемонстрували свої футбольні здібності найвищого рівня. Стадіон «Габріель Монпід» став свідком захопливого поєдинку, який надовго запам’ятається вболівальникам, які на ньому були присутні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Клермон, Ренн — Ніцца.