Монпельє — Марсель — 1:1. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:59 20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Марсель — 1:1. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Марсель (Франція).

Монпелье - Марсель - 1:1. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Марсель - 1:1. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 17-й тур

Монпельє (Франція) — Марсель (Франція) — 1:1 (1:0)
Голи: К. Файад (14) — Джордан Веретут (52)

Предупредження: Жюльєн (44), Жиго (55)

Огляд матчу Монпельє — Марсель:

Монпельє і Марсель зійшлися в захоплюючому матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад де ла Моссон-Мондіаль 98». Гра закінчилася внічию 1:1, але не раніше, ніж обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. Перший тайм розпочався в темпі та інтенсивності, обидві команди прагнули захопити лідерство. Монпельє завдав першого удару на 14-й хвилині, коли К. Файад ударом головою вразив ворота суперника. Наприкінці тайму гравець «Монпельє» К. Жюльєн отримав жовту картку, що додало грі протиріч. Марсель, навпаки, насилу знаходив свій ритм і не міг подолати надійну оборону Монпельє. На другий тайм Марсель вийшов з новими силами і рішучістю. На 52-й хвилині Ж. Веретут вдалим ударом зрівняв рахунок на користь «Марселя». Вболівальники «Марселя» тріумфували на трибунах. Обидві команди прагнули перемоги, і гра ставала дедалі більш фізичною. На 55-й хвилині гравець «Марселя» С. Гіго отримав жовту картку, що підкреслило напруження боротьби. Монпельє прагнув повернути собі перевагу і зробив першу заміну на 60-й хвилині, замінивши Л. Мінкареллі на Ф. Сакко.

Заміни тривали, оскільки обидві команди намагалися знайти свіжі сили і формулу перемоги. Монпельє зробив другу заміну на 61-й хвилині, замінивши К. Файада на Ж. Феррі. Феррі. Марсель наслідував цей приклад на 72-й хвилині, замінивши А. Унаї на А. Харіта. Коли гра вступила в завершальну стадію, напруга стала відчутною. На 74-й хвилині «Монпельє» зробив дві швидкі заміни: А. Адамс вийшов замість К. Йебоа, а М. Аль Тамарі — замість Т. Кулібалі. Марсель відповів на це на 87-й хвилині, випустивши на поле А. Мейте замість С. Гіго. Незважаючи на пізні заміни та кілька напівмоментів обох команд, рахунок залишився незмінним. Матч завершився внічию 1:1 — результат, який, можливо, відображає баланс гри протягом усього матчу. І «Монпельє», і «Марсель» можуть пишатися своїми виступами, адже вони билися до самого кінця. Нічия дозволила «Монпельє» зберегти лідерство в лізі, а «Марсель» буде прагнути поліпшити свої результати в найближчих матчах. Загалом це була захоплива зустріч двох конкурентоспроможних команд, яка продемонструвала хвилювання і драматизм, що роблять футбол таким улюбленим усіма видом спорту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Монпельє, Марсель — Страсбур.