Ніцца — Ланс — 2:0. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-21 00:00 20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Ланс — 2:0. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Ланс (Франція).

Ницца - Ланс - 2:0. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Ланс - 2:0. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 17-й тур

Ніцца (Франція) — Ланс (Франція) — 2:0 (0:0)
Голи: Т. Моффі (76), Т. Моффі (78)

Попередження: Лотомба (26)

Огляд матчу Ніцца — Ланс:

Ніцца обіграла Ленс 2:0 у захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Альянс Рів’єра» У захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Альянс Рів’єра» Ніцца здобула перемогу над Ленсом 2:0. У матчі, що завершився безгольовим першим таймом, «Ніцца» домінувала в другій половині і завоювала три очки. Перші сорок п’ять хвилин гри пройшли в запеклій боротьбі обох команд. На 26-й хвилині гравець «Ніцци» Ж. Лотомба отримав жовту картку, але це не змінило темп гри. Обидві сторони продемонстрували свою майстерність в обороні, надійні захоплення і стратегічне позиціювання не дозволили прорватися вперед. На другий тайм обидві команди вийшли з новими силами та рішучістю. На 73-й хвилині «Ніцца» випустила на заміну Г. Лаборде, який замінив Т. Моффі. Ця заміна виявилася вдалою, оскільки «Ніцца» почала домінувати на полі. «Ленс» також здійснив деякі тактичні зміни, випустивши на 74-й хвилині П. Франковскі замість А. Фульгіні, а потім Д. Косту замість А. Діуфа і В. Саїда замість Е. Вахи. На 76-й хвилині «Ніцца» отримала право на пенальті, надавши чудову нагоду повести в рахунку. Т. Моффі підійшов до точки і майстерно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді такий необхідний прорив. Гол вселив упевненість у гравців і вболівальників «Ніцци». Не задовольняючись одним голом, «Ніцца» продовжувала невпинно атакувати.

На 78-й хвилині Моффі знову вразив ворота суперника, цього разу з близької відстані. Завдяки його удару «Ніцца» опинилася в зручному становищі, маючи перевагу в два голи. «Ленс» спробував відігратися. На 82-й хвилині вони зробили дві заміни: Н. Ель-Айнауї вийшов замість О. Кортеса, а Ф. Сотока — замість М. Гілавоги. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом, оскільки надійна оборона «Ніцци» не дала їм жодного шансу. Щоб зміцнити свою перевагу і домогтися перемоги, «Ніцца» також зробила кілька пізніх замін. На 85-й хвилині А. Менді замінив А. Клода-Моріса, а на 89-й хвилині Ж. Бога замінив Т. Луше, а Х. Будауї — Р. Перро. Перро. Коли матч перейшов у стадію зупинки, напруга зросла, що призвело до жовтих карток для Данте з «Ніцци» та М. Гілавоги з «Ленса». Однак ці пізні попередження не вплинули на результат гри. Перемога «Ніцци» в цьому запеклому поєдинку стала значним стимулом для їхньої кампанії в Лізі 1. Домінуюча гра в другому таймі продемонструвала їхню атакувальну майстерність і оборонну стійкість. «Ленс», навпаки, буде розчарований результатом, але може втішитися тим, що в першому таймі вони впевнено оборонялися. Обидві команди продемонстрували похвальну рішучість і майстерність протягом усієї гри, що зробило її цікавим видовищем для вболівальників. У міру розвитку сезону Ligue 1 подібні матчі підкреслюють конкурентну природу ліги і те хвилювання, яке очікує на футбольних уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Ніцца, Ланс — ПСЖ.