Кадіс — Реал С-дад — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-21 22:01 21 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Реал С-дад — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

21 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Кадис - Реал С-дад - 0:0. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Реал С-дад - 0:0. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 18-й тур

Кадіс (Іспанія) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Алехо (32), Фалі (55), Рубен Алькарас (85), Реміро (85)

Огляд матчу Кадіс — Реал С-дад:

«Кадіс» і «Реал Сосьєдад» зіграли в безгольову нічию в напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Нуево Міранділья». У матчі, в якому обом командам не вдалося забити, були продемонстровані надійні оборонні дії. Перший тайм так і залишився безгольовим, обидві команди не змогли вийти з глухого кута. Однак у перші 45 хвилин було показано кілька жовтих карток. На 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кадіса» І. Алехо, що говорить про фізичний характер матчу на початку зустрічі. На початку другого тайму «Реал Сосьєдад» зробив заміну на 46-й хвилині. А. Одріозола вийшов замість Х. Траоре, додавши свіжих сил в атакувальну лінію в надії знайти прорив. На 55-й хвилині «Кадіс» отримав ще одну жовту картку, за яку був вилучений Фалі. Обидві команди продовжили боротьбу, але в пошуках перелому менеджери вирішили внести зміни до складів. На 64-й хвилині «Кадіс» зробив першу заміну, випустивши А. Фернандеса замість Р. Собріно. Потім послідували дві швидкі заміни на 65-й хвилині: Р. Наварро і М. Гомес замінили Р. Куаме і С. Гвардіолу відповідно. На 69-й хвилині «Реал Сосьєдад» також зробив кілька замін.

М. Меріно і Б. Туррьєнтес вийшли замість У. Садіка і К. Фернандеса, надавши атакувальній грі додаткової енергії. Крім того, Х. Траоре був замінений на А. Елустондо, що стало четвертою заміною в матчі. На 77-й хвилині, коли гра наближалася до завершення, «Кадіс» зробив останню заміну: Б. Окампо замінив І. Алехо. «Реал Сосьєдад» відповів п’ятою й останньою заміною на 80-й хвилині, коли А. Елустондо був замінений на А. Муньоса. Муньоса. У міру наближення до основного часу матчу напруга стала наростати, що призвело до жовтих карток для обох команд. На 85-й хвилині попередження отримали гравець «Кадіса» Р. Алькарас і гравець «Реал Сосьєдада» А. Реміро. Нарешті, в останні хвилини матчу «Кадіс» здійснив останню заміну: Фалі поступився місцем Х. Ернандесу, щоб додати ще одну атакувальну складову. Незважаючи на зусилля обох команд, жодна з них не змогла віднайти переможний гол, у результаті чого було зафіксовано нічию 0:0. Матч продемонстрував запеклу боротьбу між двома командами Ла Ліги, а надійна оборона обох команд не дозволила їм прорватися вперед. Хоча відсутність голів, можливо, розчарувала деяких глядачів, інтенсивність і змагальність матчу були очевидні для всіх.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Кадіс, Реал С-дад — Алавес.