Неймовірний камбек: «Манчестер Юнайтед» здобув вольову перемогу в матчі з «Астон Віллою» (ВІДЕО)

2023-12-27 12:30 «Манчестер Юнайтед» у матчі 19-го туру чемпіонату Англії здобув вольову перемогу над «Астон Віллою» — 3:2. ... Неймовірний камбек: «Манчестер Юнайтед» здобув вольову перемогу в матчі з «Астон Віллою» (ВІДЕО)

«Манчестер Юнайтед» у матчі 19-го туру чемпіонату Англії здобув вольову перемогу над «Астон Віллою» — 3:2.

Чемпіонат Англії. 19-й тур

«Манчестер Юнайтед» — «Астон Вілла» — 3:2
Голи: Гарначо (59, 71), Гойлунд (82) — Макгінн (21), Дендонкер (26)

«Манчестер Юнайтед»: Онана, Ван-Біссака, Варан, Еванс, Далот, Майноо (Мактоміней, 81), Еріксен (Гор, 90), Гарначо (Межбрі, 90+3), Фернандес, Решфорд (Антоні, 80), Хойлунд (Камбвала, 89).

«Астон Вілла»: Мартінес, Конса, Карлос, Ленгле, Дінь (Морено, 50), Луїс, Дендонкер (Емека, 86), Бейллі (Дзаніоло, 77), Ремзі (Діабі, 77), Макгінн (Дуран, 86), Уоткінс.

Поступаючись після першого тайму 0:2, команда Еріка тен Хага зуміла не просто зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу за кілька хвилин до фінального свистка.

Дублем у «Юнайтед» відзначився Алехандро Гарначо, а вирішальний гол провів Расмум Хойлунд. Цікаво, що це дебютний гол для данця у футболці МЮ.

Після цієї перемоги «Манчестер Юнайтед» посідає шосте місце в турнірній таблиці АПЛ. У свою чергу, «Астон Вілла» — на третій позиції.