Евертон — Ман.Сіті — 1:3. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-28 00:11 27 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Ман.Сіті — 1:3. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Ман.Сіті (Англія).

Эвертон - Ман.Сити - 1:3. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Ман.Сити - 1:3. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 19-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Ман.Сіті (Англія) — 1:3 (1:0)
Голи: Джек Харрісон (29) — Фоден (53), Х. Альварес (64), Сілва (86)

Попередження: Натан Паттерсон (39), Аканджі (59), Андре Гомес (60), Пікфорд (63), J. Брантвейт (78), Гріліш (81)

Огляд матчу Евертон — Ман.Сіті:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Евертоном» і «Манчестер Сіті» на «Гудісон Парк» перемога дісталася команді гостей із переконливим рахунком 3:1. Матч продемонстрував рішучість і майстерність обох команд, але саме «Манчестер Сіті» скористався своїми можливостями та здобув три очки. Перший тайм розпочався з ударного початку: на 29-й хвилині Джей Гаррісон, гравець «Евертона», знайшов м’яч у сітці, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Домашній натовп сколихнувся від радості, сподіваючись, що їхня команда втримає перевагу. Однак «Манчестер Сіті» швидко перебудувався і почав домінувати у грі. Незадовго до свистка на перерву гравець «Евертона» Н. Паттерсон отримав жовту картку, продемонструвавши фізичну силу та інтенсивність матчу. На початку другого тайму «Манчестер Сіті» не гаяв часу, щоб зрівняти рахунок. На 53-й хвилині П. Фоден продемонстрував свою майстерність в атаці та зрівняв рахунок. По ходу гри спалахнули пристрасті: на 59-й хвилині жовті картки отримали гравець «Манчестер Сіті» М. Аканджі, а на 60-й хвилині — гравець «Евертона» А. Гомес. Матч ставав дедалі спекотнішим, обидві команди відчайдушно боролися за контроль над ситуацією.

На 63-й хвилині гравець «Евертона» Дж. Пікфорд також був попереджений жовтою карткою, що ще більше підкреслило напружений характер зустрічі. Лише за хвилину «Манчестер Сіті» було призначено пенальті, що дало їм чудову нагоду повести в рахунку. Х. Альварес підійшов до точки і спокійно реалізував пенальті, привівши вболівальників «Манчестер Сіті» у захват. У спробі змінити хід зустрічі обидві команди зробили заміни. «Манчестер Сіті» випустив Дж. Гвардіолу замість Дж. Стоунза на 43-й хвилині, а «Евертон» ввів у гру Бето замість Д. Калверта-Льюїна та А. Гомеса замість М. Кіна на 65-й хвилині. Вийшовши на поле зі свіжими ногами, обидві команди сподівалися знайти той самий переломний момент, який змінить хід гри на їхню користь. На 78-й хвилині гравець «Евертона» Дж. Брантвейт отримав жовту картку, що ще більше підкреслило фізичну складову матчу. У міру того як час минав, «Манчестер Сіті» продемонстрував свій клас і оформив перемогу на 86-й хвилині. Б. Сілва переправив м’яч у сітку, залишивши «Евертону» зовсім небагато часу на атаку у відповідь. Із фінальним свистком «Манчестер Сіті» відсвяткував заслужену перемогу. Матч продемонстрував невблаганний дух суперництва в Прем’єр-лізі, залишивши в захваті обох уболівальників. Хоча «Евертон» мужньо бився, саме «Манчестер Сіті» в підсумку взяв три очки на «Гудісон Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Евертон, Ман.Сіті — Шеффілд Юнайтед.