Брайтон — Тоттенгем — 4:2. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-28 23:33 28 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Тоттенгем — 4:2. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Брайтон - Тоттенхэм - 4:2. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Тоттенхэм - 4:2. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 19-й тур

Брайтон (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 4:2 (2:0)
Голи: Дж. Гіншелвуд (11), Жоао Педро (23), Еступіньян (63), Жоао Педро (76) — A. Veliz (81), Бен Девіс (85)

Предупредження: Кулусевскі (23), F. Buonanotte (43), Рішарлісон (57), J. Модер (70), Л. Дунк (82)

Огляд матчу Брайтон — Тоттенгем:

Брайтон — Тоттенгем: Захоплююче протистояння на стадіоні American Express Community Stadium У довгоочікуваному поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні American Express Community Stadium «Брайтон» і «Тоттенгем» зійшлися у напруженому і насиченому подіями поєдинку. Обидві команди прагнули здобути важливу перемогу, і матч подарував пристрасним уболівальникам американські гірки емоцій. Початок гри ознаменувався тим, що «Брайтон» вийшов уперед уже на 11-й хвилині. Півзахисник Дж. Гіншелвуд забив гол у ворота суперника, чим привів у шаленство домашній натовп. Тоттенгем спробував відповісти, але опинився в ще більш скрутному становищі, оскільки Д. Кулусевскі отримав жовту картку на 23-й хвилині. Брайтон скористався своєю перевагою і незабаром був призначений пенальті, на тій же 23-й хвилині. Жоао Педро впевнено пробив з пенальті і довів перевагу «Брайтона» до 2:0. Здавалося, господарі поля повністю контролюють перебіг гри, проте в міру наближення до кінця першого тайму напруга наростала. На 43-й хвилині гравець «Брайтона» Ф. Буонанотте отримав жовту картку, поповнивши зростаючий список попереджень. Рахунок у перерві став 2:0 на користь «Брайтона», залишивши «Тоттенхему» непросте завдання на другий тайм. На початку другого тайму «Брайтон» зробив ранню заміну: Ігор замінив П. Еступінана на 46-й хвилині. Тоттенгем відчайдушно намагався повернутися в гру, але їхні зусилля були зустрінуті серією жовтих карток. Річарлісон отримав попередження на 57-й хвилині, що ще більше розчарувало гостьову команду.

Брайтон продовжував домінувати і збільшив свою перевагу на 63-й хвилині, коли П. Еступінан влучив у сітку воріт. Гол привів уболівальників в ейфорію, а «Тоттенгем» зробив дві швидкі заміни, випустивши П. М. Сарра і Г. Ло Сельсо в спробі врятувати хоч щось у матчі. «Брайтон» відповів своїми замінами, випустивши Дж. Мілнера і Д. Велбека на 69-й хвилині. Ці зміни додали свіжих сил господарям поля, які продовжили йти вперед. Однак на 70-й хвилині «Тоттенгем» був наляканий виходом Б. Джонсона. Гра набула драматичного оберту на 76-й хвилині, коли у ворота «Брайтона» було призначено другий пенальті. Жоао Педро знову опинився на висоті і впевнено реалізував пенальті, оформивши дубль і забивши четвертий гол «Брайтона» в матчі. Тоттенгем рішуче пручався, і на 81-й хвилині А. Веліз забив вирішальний гол, подарувавши своїй команді проблиск надії. Матч став більш напруженим, обидві команди йшли вперед у пошуках голу. На 82-й хвилині Л. Данк із «Брайтона» отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу. На 85-й хвилині «Тоттенхему» вдалося відіграти ще один м’яч завдяки голу Б. Девіса. Виїзні вболівальники вибухнули, передчуваючи можливе повернення. На 90-й хвилині «Брайтон» зробив останню заміну, випустивши А. Лаллану, щоб дограти решту хвилин матчу. Коли пролунав фінальний свисток, рахунок став 4:2 на користь «Брайтона». Домашні глядачі бурхливо святкували, а «Тоттенхему» залишалося лише розмірковувати про втрачену можливість. Матч став справжнім видовищем футбольної Прем’єр-ліги, сповненим голами, драматизмом і захопливими моментами від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Брайтон, Тоттенгем — Борнмут.