Фіорентина — Торіно — 1:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-29 21:31 29 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Торіно — 1:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

29 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Торіно (Турин).

Фиорентина - Торино - 1:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Торино - 1:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Торіно (Турин) — 1:0 (0:0)
Голи: L. Ranieri (83)

Попередження: C. Biraghi (24), Самуеле Річчі (55), M. Kayode (68), L. Ranieri (75), Джонатан Іконе (87)

Огляд матчу Фіорентина — Торіно:

У напруженому матчі, що відбувся на стадіоні «Артеміо Франкі», «Фіорентина» здобула перемогу над «Торіно» з рахунком 1:0 у рамках Серії А. Зустріч двох провідних італійських клубів принесла кілька примітних моментів і стала захопливим поєдинком від початку і до кінця. Перший тайм залишився безгольовим, обидві команди проявили рішучість і завзятість в обороні. Публіка з нетерпінням чекала перелому, який у підсумку визначить результат матчу. Однак саме в другому таймі гра по-справжньому пожвавилася. На 24-й хвилині гравець «Фіорентини» К. Бірагі отримав від судді жовту картку. Це попередження продемонструвало фізичну складову зустрічі: обидві сторони вели запеклу боротьбу за контроль над грою. На 55-й хвилині гравець «Торіно» С. Річчі також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. Перша заміна відбулася на 62-й хвилині, коли С. Річчі був замінений на К. Лінетті. Лінетті. Це був тактичний хід тренера «Торіно», який сподівався привнести в команду свіжі сили. Незабаром після цього «Фіорентина» відповіла своїми замінами, випустивши Артура Мело і Л. Белтрана замість Р. Мандрагори і М. Нзоли на 64-й хвилині. По ходу матчу інтенсивність гри зросла, що призвело до додаткових жовтих карток для М. Кайоде і Л. Раньєрі на 68-й і 75-й хвилинах відповідно.

Поблажливе ставлення арбітра до карток підкреслювало бажання обох команд домогтися перемоги. На 78-й хвилині «Торіно» зробив третю заміну, випустивши В. Лазаро замість К. Джіджі. У відповідь «Фіорентина» також зробила третю заміну: на тій же хвилині Ф. Парізі замінив К. Бірагі. На 83-й хвилині «Фіорентина», нарешті, вийшла вперед, коли Л. Раньєрі вразив ворота суперника, чим привів у захват уболівальників. Цей гол став свідченням стійкості «Фіорентини» та її невпинного прагнення до перемоги. Торіно спробував врятувати нічию, зробивши четверту і п’яту заміни на 87-й хвилині. А. Тамезе і Р. Белланова вийшли замість Д. Сека і М. Войводи відповідно. На тій же хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Дж. Іконе, що посилило напругу. Стратегічно правильний хід «Фіорентини» — замінити Дж. Іконе на Р. Соттіла, а Г. Бонавентуру на Л. Мартінеса Куарта на 87-й і 88-й хвилинах відповідно. Ці заміни були покликані зберегти перевагу та зміцнити оборону проти пізніх атак «Торіно». З фінальним свистком «Фіорентина» відсвяткувала важку перемогу над «Торіно». Матч продемонстрував рішучість, тактичну майстерність та індивідуальні навички обох команд. Зрештою, «Фіорентина», завдяки своїй грі, набрала три важливі очки і зміцнила своє становище в Серії А. «Торіно», зі свого боку, зробить висновки з цього матчу і постарається відігратися в найближчих поєдинках.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Фіорентина, Торіно — Наполі.