Аталанта — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-30 15:23 30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Лечче (Італія).

Аталанта - Лечче - 1:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Лечче - 1:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Аталанта (Бергамо) — Лечче (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Лукман (58)

Предупредження: Давіде Дзаппакоста (35), Ю. Рамадані (82)

Огляд матчу Аталанта — Лечче:

«Аталанта» здобула перемогу над «Лечче» в матчі Серії А. Захопливий поєдинок між «Аталантою» і «Лечче» завершився перемогою господарів із рахунком 1:0 на стадіоні «Гвісс». Незважаючи на безгольовий перший тайм, матч вийшов захопливим: обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Перший помітний інцидент стався на 35-й хвилині, коли гравець «Аталанти» Д. Дзаппакоста отримав жовту картку за необережний виклик. До перерви жодна з команд не змогла забити жодного м’яча, однак у другому таймі динаміка гри одразу ж змінилася. Лише за тринадцять хвилин до кінця тайму гравець «Аталанти» А. Лукман вдалим голом вивів команду з глухого кута, подарувавши їй найважливішу перевагу. Після голу обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити результат на свою користь. На 64-й хвилині «Аталанта» зробила подвійну заміну: Г. Скамакка вийшов замість Л. Мюріеля, а Д. Дзаппакоста — замість Н. Зортеа. Лечче відповів своєю заміною на 72-й хвилині, ввівши в гру Х. Рафіа замість Х. Гонсалеса. З плином часу Лечче спробував відігратися, але оборона «Аталанти» залишалася непохитною. На 77-й хвилині «Лечче» здійснив другу заміну, замінивши Н. Крстовича на Р. Пікколі.

На 82-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» Ю. Рамадані, що ще більше засмутило їхні зусилля. На 83-й хвилині «Аталанта» зробила третю заміну: Т. Копмейнерс замінив М. Адопо. «Лечче» також зробив заміну: В. Джендрі вийшов замість Л. Венуті. На 84-й хвилині «Лечче» зробив четверту й останню заміну: Г. Стрефецца замінив М. Лістковскі. Напруга матчу залишалася високою, і на 90-й хвилині «Аталанта» зробила останню заміну. А. Лукман вийшов замість А. Міранчука, а М. Руджері — замість Е. Хольма. Коли гра добігла кінця, напруга зросла, що призвело до жовтих карток як для гравця «Лечче» Р. Удіна, так і для гравця «Аталанти» Е. Хольма, який також вийшов на заміну наприкінці матчу. У підсумку єдиного голу «Аталанти» виявилося достатньо для того, щоб набрати всі три очки та просунутися далі турнірною таблицею Серії А. Лечче" відважно бився, але не зміг зрівняти рахунок на останніх хвилинах гри. Стадіон «Гевесс» став свідком захопливого матчу, сповненого захопливих моментів і пристрасної гри обох команд. Футбольні вболівальники по всьому світу, напевно, зможуть забрати із собою незабутні враження від цього захопливого поєдинку Серії А між «Аталантою» і «Лечче».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Аталанта, Лечче — Кальярі.