Верона — Салернітана — 0:1. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-30 20:58 30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Салернітана — 0:1. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Салернітана (Італія).

Верона - Салернитана - 0:1. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Салернитана - 0:1. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Верона (Італія) — Салернітана (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: L. Tchaouna (48)

Предупредження: К. Нгонге (38), M. Legowski (72), Дойг (79), Кандрева (90+1)

Огляд матчу Верона — Салернітана:

У напруженому матчі Серії А «Верона» приймала «Салернітану» на стадіоні «Марк’Антоніо Бентегоді». У перерві рахунок був 0:0, і обом командам ніяк не вдавалося забити. Однак у підсумку саме «Салернітана» вирвала перемогу у «Верони» з рахунком 1:0. На початку гри обидві команди продемонстрували рішучість і тактичну майстерність. Гравці боролися за володіння м’ячем у півзахисті, шукаючи можливості вийти з глухого кута. Попри кілька перспективних атак, перший тайм так і закінчився безгольовим рахунком. У другому таймі здавалося, що обидві команди знайшли свій ритм. Однак на 48-й хвилині саме «Салернітана» завдала першого удару в площину воріт Л. Чауни. Цей гол надав грі нового напруження, оскільки «Верона» відчайдушно намагалася зрівняти рахунок. Обидві команди зробили заміни, щоб випустити на поле свіжі сили. «Салернітана» замінила Л. Піролу на Н. Дьомбера на 5-й хвилині, а «Верона» провела дві заміни поспіль, випустивши на 60-й хвилині Ж. Тчатчуа і Д. Лазовіча замість Ф. Терраччано і Ф. Бонаццолі.

Матч ставав дедалі фізичнішим у міру того, як тривав час, що призвело до шквалу жовтих карток. На 38-й хвилині жовту картку отримав К. Нгонге з «Верони», а на 72-й хвилині — М. Леговскі з «Салернітани». На 79-й хвилині, коли напруга наростала, жовту картку отримав і Дж. Дойг із «Верони». На останніх хвилинах гри обидві команди провели чергові заміни, намагаючись домогтися результату. «Верона» ввела в гру М. Джурича і Ж. Д. Кабаля замість Т. Генрі і Ж. Мбули на 82-й і 87-й хвилинах відповідно. Тим часом «Салернітана» ввела в гру Сімі замість К. Іквуемесі на 88-й хвилині. У міру того як час минав, «Салернітана» утримувала свою невелику перевагу, а «Верона» відчайдушно рвалася вперед. Однак їхні зусилля виявилися марними, і матч закінчився перемогою «Салернітани» з рахунком 1:0. Обидві команди заслуговують на похвалу за свою енергійну гру. «Верона» наполегливо боролася протягом усієї гри, але стійкість і надійна оборона «Салернітани» в підсумку забезпечили їм перемогу. Вболівальники на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді стали свідками напруженої боротьби між двома рівними за силами командами, яка стала захопливим і захопливим поєдинком у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Верона, Салернітана — Ювентус.