Дієго Сімеоне: «Вітаю «Жирону» з перемогою. Вони зіграли рішуче»

2024-01-05 02:37 Головний тренер мадридського «Атлетіко» Дієго Сімеоне прокоментував поразку команди в матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії з ... Дієго Сімеоне: «Вітаю «Жирону» з перемогою. Вони зіграли рішуче»

Головний тренер мадридського «Атлетіко» Дієго Сімеоне прокоментував поразку команди в матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії з «Жироною». Вирішальний гол мадридці пропустили у компенсований час.

Дієго Сімеоне, Getty Images

«Я завждизнаходжу позитив у таких матчах, ми почали не дуже добре, суперник був кращим 30 хвилин. Коли ми атакували, голи прийшли, була небезпека, ми змогли зрівняти рахунок та провели чудовий другий тайм. Ми доклали величезних зусиль, що призвело до внесення змін, бо я бачив, що гравці дуже втомилися. Залишається лише привітати „Жирону“, з цією рішучістю у них все буде дуже добре», — наводить слова Сімеоне Marca.

Додамо, що «Атлетіко» перебуває на третьому місці у Ла Лізі. В активі «матрацників» 38 залікових пунктів.