«Він знову виступив на дуже хорошому рівні»: іспанська преса оцінила гру Луніна в переможному матчі «Реала»

2024-01-04 15:37 У середу, 3 січня, у рамках 19-го туру Ла Ліги мадридський «Реал» з українським голкіпером Андрієм ... «Він знову виступив на дуже хорошому рівні»: іспанська преса оцінила гру Луніна в переможному матчі «Реала»

У середу, 3 січня, у рамках 19-го туру Ла Ліги мадридський «Реал» з українським голкіпером Андрієм Луніним на своєму стадіоні обіграв «Мальорку» з рахунком 1:0. Український голкіпер Андрій Лунін провів повний матч у складі «Реала», відігравши на «нуль». Іспанська преса оцінила дії голкіпреа мадридської команди в матчі з «Мальоркою».

Defensacentral

«Українець знову виступив на дуже хорошому рівні, відповідаючи на довіру Анчелотті. Коли йому доводилося втручатися, він робив це з упевненістю».

Marca

«На даний момент він виграє битву з Кепою, хоча це обіцяє бути захоплюючою боротьбою до кінця сезону. Хороший сейв головою при виході з воріт, спокійний у моменті з відскоком від поперечини, на ньому порушили правила у воротарському.

Суддя цього не помітив і протест коштував Луніну жовтої картки. Другий тайм він почав невдало, що коштувало йому переляку. Штанга врятувала його двічі, перед самою перервою і незабаром після відновлення гри».

AS

«На „Сантьяго Бернабеу“ його прийняли як свого, видно, що вони співчувають його ситуації і раді винагороді, яку він отримує. Він продемонстрував майстерність гри ногою, чим не вирізнявся в Мадриді. Наприкінці першого тайму він отримав абсурдну жовту картку після того, як поскаржився на явний фол проти нього.

Він був на висоті, щоб зловити м’яч після удару Антоніо Санчеса в поперечину, коли той летів у ворота. У другому таймі каркас воріт знову став його союзником, коли Жауме Коста вдарив у поперечину».

Sport.es

«Кілька разів йому довелося втрутитися в гру. Він добре впорався з виносом м’яча за межі штрафного майданчика і заблокував навісну передачу Антоніо Санчеса. Двічі м’яч влучав у каркас воріт. Отримав жовту картку за протест».