Севілья — Атлетик — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-04 22:10 4 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та ... Севілья — Атлетик — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

4 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та Атлетик (Більбао).

Севилья - Атлетик - 0:2. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Атлетик - 0:2. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 19-й тур

Севілья (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 0:2 (0:1)
Голи: Мікель Весга (30), A. Paredes (76)

Предупредження: Соу (36), Ракітіч (75), Маркао (86), Рауль Гарсія (90+2)

Огляд матчу Севілья — Атлетик:

«Севілья» зустрілася з «Атлетиком» у захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Рамон Санчес Пізхуан». Обидві команди прийшли на матч у пошуках перемоги, але саме «Атлетік» здобув перемогу з рахунком 2:0. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Проте вже на 30-й хвилині «Атлетік» взяв гору, коли М. Весга переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. «Севілья» спробувала відповісти, але не змогла зламати надійну оборону «Атлетика». Їхнє розчарування стало очевидним, коли Д. Соу отримав жовту картку на 36-й хвилині. Під кінець першого тайму «Севілья» зробила заміну на 41-й хвилині, випустивши Н. Гуделя замість І. Ракітіті. Гуделя замість І. Ракітіча. Ця зміна, здавалося, додала команді енергії, але до перерви вона так і не змогла зрівняти рахунок. Другий тайм розпочався з того, що на 65-й хвилині «Севілья» провела шквал замін. Д. Соу, Л. Баде і Х. Санчес замінили О. Торреса, А. Янузая і Т. Ніансу. Ці зміни були зроблені в спробі переломити хід гри, але захист «Атлетіко» залишався непохитним.

На 69-й хвилині «Атлетіко» також зробив дві заміни, замінивши О. Сансета та І. Руїса де Галаррета на Б. Прадоса Діаса та А. Ерреру. Зміни виявилися ефективними, бо «Атлетік» продовжував утримувати перевагу і розчаровувати «Севілью». Ще більше драми розгорнулося на 75-й хвилині, коли гравець «Севільї» І. Ракітіч отримав жовту картку. Розчарування від неможливості відігратися проявилося у грі команди, що відобразилося і на дисциплінарному рекорді. «Атлетико» оформив перемогу на 76-й хвилині, коли А. Паредес переправив м’яч у сітку воріт, збільшивши перевагу до 2:0. Попри всі зусилля, «Севілья» не змогла відігратися і зазнала прикрої поразки. Наприкінці гри обидві команди зробили заміни: «Атлетік» випустив Н. Вільямса замість А. Ареса, а «Севілья» замінила А. Педросу на Маркао на 80-й хвилині. Гра закінчилася ще кількома жовтими картками. Марсао отримав одну за «Севілью» на 86-й хвилині, а Р. Гарсія — за «Атлетік» на 90-й хвилині. Це був напружений матч між «Севільєю» та «Атлетіком», але зрештою «Атлетік» відзначився клінічним завершенням та організованою обороною. Перемога забезпечить «Атлетіку» значний імпульс для продовження кампанії в Ла Лізі, в той час як «Севілья» залишиться розчарованою і шукатиме відповіді.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Алавес, Атлетік — Реал С-дад.