Інтер — Верона — 2:1. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-06 15:30 6 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Верона — 2:1. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

6 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Верона (Італія).

Интер - Верона - 2:1. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Верона - 2:1. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Інтер (Мілан) — Верона (Італія) — 2:1 (1:0)
Голи: Lautaro Martínez (13), Фраттезі (90+4) — Т. Генрі (74)

Предупредження: Дієго Коппола (77), Т. Суслов (78)

Огляд матчу Інтер — Верона:

«Інтер» — «Верона»: У захопливому поєдинку Серії А на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца» міланський «Інтер» здобув перемогу над «Вероною» у впертій боротьбі. Обидві команди прагнули взяти всі три очки, і матч був сповнений напруженими моментами та драматичними поворотами.

Перший тайм почався з ударного початку, коли «Інтер» вийшов уперед на 13-й хвилині. Лаутаро Мартінес ударом з лінії штрафного змусив уболівальників радіти. Однак «Верона» не опустила руки й усіма силами намагалася повернутися в гру. Рахунок 1:0 у перерві не відображав усієї гостроти боротьби. На початку другого тайму «Верона» провела вирішальну заміну, випустивши на 46-й хвилині Ж. Мбулу замість Д. Лазовича. Ця заміна надала нової енергії атаці «Верони» і змусила оборону «Інтера» напружитися. На 49-й хвилині «Інтер» думав, що подвоїв свою перевагу, але гол Лаутаро Мартінеса було скасовано через порушення офсайду. Скориставшись цим перепочинком, «Верона» продовжила наполегливе прагнення зрівняти рахунок. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склади і знайти такий бажаний прорив. На 61-й хвилині «Інтер» замінив Д. Дамфріса на М. Дарміана, а на 73-й хвилині «Верона» випустила М. Джурича замість Т. Генрі. Наполегливість «Верони» принесла свої плоди на 74-й хвилині, коли Т. Генрі знайшов ворота суперника, змусивши натовп «Інтера» замовкнути і зрівнявши рахунок 1:1. У міру того як напруга наростала, арбітру довелося розбиратися з дисциплінарними питаннями. Гравці «Верони» Д. Коппола і Т. Суслов отримали жовті картки на 77-й і 78-й хвилинах відповідно. Ці попередження підкреслили напруження матчу та прагнення гравців до перемоги. На останніх хвилинах гри обидві команди провели додаткові заміни, шукаючи переможця, що вислизає. На 83-й хвилині «Інтер» випустив Б. Павара замість Д. Фраттезі та Х. Мхітаряна замість А. Санчеса, а на 87-й хвилині «Верона» ввела в гру К. Нгонге замість Ю. Каллона. Щойно здалося, що матч закінчиться внічию, «Інтер» вирвав перемогу з щелеп поразки. На 90-й хвилині Д. Фраттезі, який нещодавно вийшов з лави запасних, завдав вирішального удару, подарувавши «Інтеру» незабутню перемогу з рахунком 2:1. Розчарування веронців вилилося в травму, коли Д. Лазович отримав червону картку за необережний виклик. Вилучення залишило «Верону» вдесятьох і ще більше послабило надії на пізній матч-відповідь. У драматичному повороті у «Верони» був шанс врятувати очко завдяки пенальті, призначеному на останній хвилині. На полегшення вболівальників «Інтера», Т. Генрі вийшов на ударну позицію, але його удар прийшовся повз ворота. Пролунав фінальний свисток, і «Інтер» відсвяткував важку перемогу на «Стадіо Джузеппе Меацца». Незважаючи на всі зусилля «Верони», перевага «Інтера» на завершення гри виявилася вирішальною, забезпечивши господарям три важливі очки. Ця пульсуюча зустріч продемонструвала хвилювання і драматизм, якими славиться Серія А. Коли на кону стояло так багато, і «Інтер», і «Верона» билися щосили, забезпечуючи вболівальникам захоплююче видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Інтер, Верона — Емполі.