Лечче — Кальярі — 1:1. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-06 20:53 6 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Кальярі — 1:1. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

6 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Кальярі (Італія).

Лечче - Кальяри - 1:1. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Кальяри - 1:1. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Лечче (Італія) — Кальярі (Італія) — 1:1 (1:0)
Голи: Валентин Гендрі (31) — G. Oristanio (68)

Предупредження: A. Доссена (35), Стрефецца (67)

Огляд матчу Лечче — Кальярі:

Лечче і Кальярі зустрілися в захопливому матчі Серії А на стадіоні Етторе Джардіньєро — Віа дель Маре. Гра закінчилася внічию 1:1, але те, що відбувалося на полі, не розчарувало вболівальників. Перший тайм почався з рішучості та інтенсивності обох команд. Лечче вийшов уперед на 31-й хвилині, коли В. Жандрі вразив ворота суперника, викликавши захват у вболівальників. Гол надав «Лечче» такий необхідний імпульс, і вони продовжили чинити тиск на оборону «Кальярі». Однак «Кальярі» не був готовий здатися без бою. Коли час добігав перерви, А. Доссена отримав жовту картку на 35-й хвилині, що свідчить про розчарування команди та її прагнення зрівняти рахунок. Другий тайм був не менш захопливим, обидві команди прагнули голу. На 67-й хвилині гравець «Лечче» Г. Стрефецца отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Незабаром «Кальярі» відповів своїм голом. На 68-й хвилині Г. Орістаніо зумів влучити в сітку, зрівнявши рахунок і створивши передумови для захопливого фіналу. За рівної гри «Лечче» провів першу заміну на 70-й хвилині. Г. Стрефецца змінив П. Альмквіста, і господарі поля спробували повернути собі контроль над грою.

Цей тактичний хід надав нової енергії атаці «Лечче» і змусив оборону «Кальярі» бути напоготові. Коли гра вступила у фінальну стадію, «Лечче» зробив ще дві заміни у швидкій послідовності. На 79-й хвилині Н. Крстовіча і Ж. Гонсалеса замінили Р. Пікколі і А. Блін, додавши в арсенал «Лечче» нові атакувальні можливості. Намагаючись вийти з глухого кута, «Лечче» зробив останню заміну на 86-й хвилині. Р. Удін вийшов замість П. Доргу, сподіваючись створити переможний гол. Кальярі відповів заміною Г. Орістаніо на А. Ді Пардо, зробивши свою першу заміну на 86-й хвилині. На останніх хвилинах гри Кальярі також зробив зміни. А. Макумбу замінив А. Дейолу на 89-й хвилині, надавши свіжості півзахисту «Кальярі». Незважаючи на всі зусилля обох команд, пролунав фінальний свисток, і матч завершився внічию 1:1. Це була запекла боротьба між «Лечче» і «Кальярі», в якій жодна зі сторін не змогла домогтися перемоги. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, залишивши вболівальників задоволеними захопливою грою у футбол. Загалом матч продемонстрував змагальний характер футбольної Серії А, а стадіон Stadio Ettore Giardiniero — Via del Mare виправдав свою репутацію яскравого і пристрасного місця для гри у футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Лечче, Кальярі — Болонья.