Сассуоло — Фіорентина — 1:0. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-06 23:44 6 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Фіорентина — 1:0. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

6 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Сассуоло - Фиорентина - 1:0. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Фиорентина - 1:0. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Сассуоло (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 1:0 (1:0)
Голи: Пінамонті (9)

Попередження: Матеус Енріке (34), Лукас Мартінес Куарта (35), Пінамонті (53), Берарді (69)

Огляд матчу Сассуоло — Фіорентина:

У матчі Серії А між «Сассуоло» і «Фіорентиною» на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore обидві команди боролися за шанс набрати три вирішальні очки. Коли в перерві рахунок став 1:0 на користь «Сассуоло», здавалося, що в другому таймі вони матимуть невелику перевагу. Однак рахунок першого тайму не змінився, і «Сассуоло» вийшов переможцем із підсумковим рахунком 1:0. Матч розпочався з раннього прориву «Сассуоло» на 9-й хвилині. А. Пінамонті ударом з лінії штрафного вивів свою команду вперед. Цей гол задав тон решті частини матчу, оскільки «Сассуоло» прагнув розвинути свою перевагу. Вони намагалися створити більше можливостей, але їм часто заважав сильний захист «Фіорентини». По ходу першого тайму було показано кілька карток. На 34-й хвилині жовту картку отримав Матеус Енріке з «Сассуоло», а Л. Мартінес Кварта з «Фіорентини» отримав її хвилиною пізніше, на 35-й хвилині. Другий тайм почався для «Сассуоло» з раннього переляку: на 48-й хвилині гол К. Торстведта було скасовано через положення «поза грою». Ця невдача дала «Фіорентині» шанс перегрупуватися і спробувати зрівняти рахунок. Однак оборона «Сассуоло» залишалася непохитною і не давала їм можливості влучити у площину воріт. На 52-й хвилині «Фіорентина» зробила дві перші заміни: Артур Мело і Р. Мандрагора вийшли замість Л. Бельтрана і А. Дункана відповідно. Однак, незважаючи на заміни, «Фіорентині» не вдавалося прорвати оборону «Сассуоло» і створити явні моменти.

На 53-й хвилині гравець «Сассуоло» А. Пінамонті отримав жовту картку, що додало матчу напруження. У «Фіорентини» була чудова нагода зрівняти рахунок на 64-й хвилині, коли у ворота гостей було призначено пенальті. Однак Г. Бонавентура не зміг його реалізувати, що призвело до розчарування гостей. У заключній стадії матчу обидві команди продовжували боротися за контроль над ситуацією. На 67-й хвилині у «Фіорентини» було скасовано ще один гол через офсайд, цього разу Л. Мартінеса Кварта. На 69-й хвилині гравець «Сассуоло» Д. Берарді отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Потім обидві команди провели заміни, намагаючись змінити хід матчу. На 74-й хвилині «Фіорентина» ввела в гру Я. Брекало замість Ф. Парізі, а на 76-й хвилині «Сассуоло» випустив А. Лор’єнте замість Р. Трессольді. Ці тактичні зміни додали сил обом сторонам, але в підсумку не змінили рахунок. У заключній стадії матчу були проведені нові заміни, щоб або зберегти рахунок, або забити пізній переможний гол. На 80-й хвилині «Фіорентина» замінила Г. Бонавентуру на А. Барака, а на 81-й хвилині «Сассуоло» випустив Н. Байрамі замість Д. Берарді. Прагнучи освіжити атакувальні дії, «Сассуоло» зробив ще дві заміни на 86-й хвилині. А. Пінамонті вийшов замість С. Мулаттьєрі, а Дж. Тольян замінив Ф. Міссорі. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Дж. Іконе. Попри всі зусилля «Фіорентини» у другому таймі, вона не змогла зрівняти рахунок, і матч закінчився перемогою «Сассуоло» з рахунком 1:0. Ранній гол А. Пінамонті став вирішальним для господарів поля, забезпечивши їм важливі три очки в матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Сассуоло, Фіорентина — Удінезе.