Монако — Реймс — 1:3. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 19:56 13 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Реймс — 1:3. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Реймс (Франція).

Монако - Реймс - 1:3. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Реймс - 1:3. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 18-й тур

Монако (Франція) — Реймс (Франція) — 1:3 (0:1)
Голи: Бен Йеддер (49) — Теума (35), R. Khadra (55), Матусіва (90+6)

Попередження: S. Магаса (34), Т. Де Смет (62), J. Окуму (80), Вандерсон (82), Бен Єддер (90+2)

Огляд матчу Монако — Реймс:

«Монако» зустрівся з «Реймсом» у захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад Луї-II». Гра почалася для «Реймса» вдало, він зумів повести в рахунку в першому таймі. Однак у другому таймі «Монако» відбився, але в підсумку «Реймс» здобув перемогу з рахунком 3:1. На 34-й хвилині гри гравець «Монако» С. Магасса отримав жовту картку, що свідчить про напруженість матчу. Невдовзі, на 35-й хвилині, гравець «Реймса» Т. Теума забив вирішальний гол, переламавши хід зустрічі та забезпечивши своїй команді перевагу. Цей гол запалив дух гравців «Реймса» і надав їм рішучості домогтися перемоги. На початку другого тайму обидві команди зробили низку важливих замін. На 46-й хвилині «Монако» ввів у гру М. Аклюша замість Ф. Балогуна, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Аналогічним чином «Реймс» зробив заміну, замінивши В. Атангана Едоа на А. Коне, щоб посилити свій склад. На 49-й хвилині «Монако» вдалося зрівняти рахунок, коли В. Бен Йеддер влучив у сітку воріт. Гол приніс надію господарям та їхнім уболівальникам, які з нетерпінням чекали на гол у відповідь. Однак «Реймс» швидко повернув собі контроль над грою, коли Р. Хадра забив гол на 55-й хвилині, щоб відновити свою перевагу. Протягом усієї гри «Реймс» продовжував вносити тактичні зміни.

На 57-й хвилині М. Діахон замінив А. Саламу, давши команді свіжі ноги та нову енергію. Гра почала загострюватися, і на 62-й хвилині жовту картку отримав Т. Де Смет із «Реймса». У спробі врятувати гру «Монако» зробив ще одну заміну на 72-й хвилині, випустивши на поле Й. Фофана замість М. Боаду. Однак «Реймс» також зробив заміну, замінивши Р. Хадру на Ж. Вілсона-Есбранда на 78-й хвилині. Час минав, напруга на полі наростала, внаслідок чого жовті картки отримали Ж. Окуму («Реймс») на 80-й хвилині та Вандерсон («Монако») на 82-й хвилині. «Монако» намагався знайти перелом, але їхні надії звалилися, коли «Реймс» зробив третю заміну, замінивши М. Дарамі на А. Бояна на 87-й хвилині. На тлі пізнього драматизму В. Бен Йеддер із «Монако» отримав жовту картку на 90-й хвилині. Однак саме «Реймс» сміявся до останнього: А. Матусіва забив блискучий гол на останніх хвилинах гри, оформивши перемогу своєї команди з рахунком 3:1. Загалом, це був напружений і насичений подіями матч між «Монако» і «Реймсом» у Лізі 1. Обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість, але «Реймс» зумів вийти на перше місце, показавши вражаючу гру. Ця перемога, безсумнівно, підніме їхній бойовий дух і впевненість у собі, адже вони продовжують свою кампанію в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Монако, Реймс — Нант.