Лаціо — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 15:23 14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Лечче (Італія).

Лацио - Лечче - 1:0. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Лечче - 1:0. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 20-й тур

Лаціо (Рим) — Лечче (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Феліпе Андерсон (58)

Предупредження: Дзакканьї (45), Валентин Гендрі (45), L. Venuti (75), Гендузі (77), Ю. Рамадані (81), Весіно (89), Іммобіле (90+4)

Огляд матчу Лаціо — Лечче:

У довгоочікуваному поєдинку Серії А «Лаціо» приймав «Лечче» на «Стадіо Олімпіко», сподіваючись здобути важливу перемогу. На початку матчу обидві команди продемонстрували високу інтенсивність і рішучість, але, незважаючи на всі зусилля, перший тайм закінчився без голів на табло. На 24-й хвилині «Лаціо» зробив першу заміну в матчі, випустивши Патріка замість А. Романьолі. Цей тактичний хід був покликаний привнести в атаку господарів свіжу енергію і креатив. У міру того, як гра тривала, спалахували емоції, внаслідок чого жовті картки отримали М. Дзакканьї з «Лаціо» і В. Джендрі з «Лечче», обидва були попереджені на 45-й хвилині. Другий тайм розпочався зі ще однієї заміни у складі «Лаціо», коли Г. Ісаксен замінив Педро на 46-й хвилині. Ця заміна поклала початок періоду домінування «Лаціо». Лише через 12 хвилин після заміни Феліпе Андерсон забив вирішальний гол на 58-й хвилині, забезпечивши «Лаціо» перевагу і розлютивши домашній натовп. Лечче спробував відповісти, зробивши першу заміну на 57-й хвилині, коли Л. Венуті замінив В. Жандрі. Однак «Лаціо» зберіг рішучість, випустивши на 65-й хвилині Луїса Альберто замість М. Вечіно та Л. Пеллегріні замість М. Лаццарі, щоб додати свіжих сил і зберегти свою перевагу.

У міру посилення гри «Лечче» здійснив подвійну заміну на 72-й хвилині: Х. Гонсалес і М. Каба вийшли на поле замість Г. Стрефецци та А. Бліна відповідно. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом. Гра дедалі більше загострювалася, жовті картки отримали Л. Венуті з «Лечче» та М. Гуендузі з «Лаціо» на 75-й та 77-й хвилинах відповідно. Намагаючись забезпечити перемогу, «Лаціо» зробив останню заміну на 79-й хвилині: М. Дзакканьї замінив К. Іммобіле. Однак «Лечче» вперто чинив опір, і на 81-й хвилині Й. Рамадані був попереджений жовтою карткою. Відчувши необхідність зміни тактики, «Лечче» зробив подвійну заміну на 85-й хвилині, випустивши А. Галло замість П. Доргу і Р. Удіна замість Р. Пікколі. Останні хвилини матчу були сповнені напруженням: на 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лаціо» М. Вечіно, а на 90-й хвилині — К. Іммобіле та М. Понграчіч із «Лаціо» та «Лечче», відповідно. Попри напружену атмосферу, «Лаціо» успішно утримував перевагу в рахунку до фінального свистка. Матч завершився важкою перемогою «Лаціо» з рахунком 1:0, що зміцнила їхні позиції в турнірній таблиці Серії А. Господарі продемонстрували свою стійкість і тактичну майстерність, в той час як «Лечче» може пишатися своєю рішучою грою, незважаючи на те, що їм не вдалося взяти очки. Обидві команди привнесли ще більше емоцій у приголомшливий світ італійського футболу завдяки цьому напруженому поєдинку на «Стадіо Олімпіко».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Лаціо, Лечче — Ювентус.