Лілль — Лор’ян — 3:0. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 15:52 14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Лор’ян — 3:0. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Лор’ян (Франція).

Лилль - Лорьян - 3:0. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Лорьян - 3:0. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 18-й тур

Лілль (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 3:0 (1:0)
Голи: J. David (37), Кабелла (90), Е. Жегрова (90+3)

Попередження: Т. Ле Бріс (30), Андре (40), T. Bakayoko (41), A. Pelon (55), Сулейман Ісаак Туре (88)

Огляд матчу Лілль — Лор’ян:

Лілль розгромив Лор’ян у матчі Ліги 1 У захопливому матчі Ліги 1, що відбувся на стадіоні «Декатлон Арена — Стад П’єр-Морі», Лілль продемонстрував свою перевагу, здобувши переконливу перемогу над Лор’яном із рахунком 3:0. Матч виявився захопливим для вболівальників, оскільки господарі поля домінували в ньому від початку і до кінця. У перерві рахунок був сприятливим для «Лілля», який вів у рахунку з перевагою в один м’яч. Однак вони були далеко не задоволені і продовжили домагатися більшого в другому таймі. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні. На 30-й хвилині гравець «Лор’яна» Т. Ле Бріс отримав жовту картку, що підкреслило інтенсивність гри. Однак на 37-й хвилині Ж. Давид, на радість уболівальників, переломив хід поєдинку. Обидві команди продемонстрували відмінну дисципліну, але часом спалахували конфлікти. Б. Андре і Т. Бакайоко з «Лор’яна» отримали жовті картки на 40-й і 41-й хвилинах відповідно, коли напруга в грі зросла. Однак на перерву «Лілль» пішов із невеликою перевагою. У другому таймі «Лілль» продовжив домінувати. Лор’ян" намагався відігратися, але оборона «Лілля» залишалася непохитною. На 46-й хвилині «Лор’ян» здійснив першу заміну: А. Тосін замінив Е. Ж. Крупі, намагаючись надати команді свіжих сил.

Розчарування «Лор’яна» продовжувало наростати, коли на 55-й хвилині А. Пелон отримав жовту картку, що ще більше підірвало шанси «Лор’яна» на атаку у відповідь. Вирішивши взяти всі три очки, «Лілль» зробив першу заміну на 77-й хвилині, замінивши Й. Язічі на Р. Кабеллу. На 75-й хвилині «Лор’ян» зробив ще дві заміни: Т. Бакайоко звільнив місце для Ж. Мвука Мугіші, а А. Карі замінив Р. Опенду. На 84-й хвилині Т. Ле Бріс був замінений на Г. Каокі, і тренер «Лор’яна» Стефан Пеліссьє зробив останню заміну, намагаючись врятувати хоч щось у матчі. Однак для «Лор’яна» це було занадто мало і занадто пізно: на останніх хвилинах гри І. Туре отримав жовту картку за грубий підкат, що ще більше погіршило їхню біду. Коли до кінця матчу залишалися лічені миті, «Лілль» оформив перемогу двома пізніми голами. Р. Кабелла забив на 90-й хвилині, а Е. Жегрова додала ще один. Жегрова додала ще один у компенсований час, поставивши результат під сумнів. Пролунав фінальний свисток, і вболівальники господарів вибухнули радістю. Лілль вийшов заслуженим переможцем, перегравши Лор’ян протягом усього матчу. Їхня чудова гра продемонструвала їхню якість і підкреслила їхній статус однієї з найкращих команд Ліги 1. Хоча «Лор’ян» мужньо бився, вони не змогли зрівнятися з «Ліллем» за інтенсивністю і не змогли потрапити у площину воріт. Матч став свідченням вражаючої командної роботи та атакувальної майстерності «Лілля». Коли гравці залишали поле, «Лілль» міг насолоджуватися славою свого тріумфу. З цією перемогою вони продовжують претендувати на титул чемпіона Ліги 1, а «Лор’ян» перегрупується і постарається відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Лілль, Лор’ян — Гавр.