Брест — Монпельє — 2:0. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 17:57 14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Монпельє — 2:0. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Монпельє (Франція).

Брест - Монпелье - 2:0. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Монпелье - 2:0. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 18-й тур

Брест (Франція) — Монпельє (Франція) — 2:0 (0:0)
Голи: H. Magnetti (48), Дж. Ле Дуарон (90+1)

Предупредження: Жоріс Чотар (44), H. Magnetti (45), Жюльєн (57)

Огляд матчу Брест — Монпельє:

Stade Brestois 29 здобув перемогу над Монпельє з рахунком 2:0 У довгоочікуваному матчі Ліги 1, що відбувся на стадіоні Stade Francis-Le Blé, Stade Brestois 29 здобув перемогу над Монпельє з рахунком 2:0. Незважаючи на безгольовий перший тайм, обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність і рішучість упродовж усієї гри, що вилилося в захопливий другий тайм, у якому «Стад Брестуа 29» взяв гору і здобув перемогу. Матч почався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність у нападі, невтомно атакуючи оборону одна одної. Монпельє зробив ранню заміну на 9-й хвилині, випустивши Т. Кулібалі замість К. Йебоа. Ця зміна мала привнести свіжі сили в гру «Монпельє» і вивести їх уперед. 29-та хвилина принесла «Стад Брестуа» можливість повести в рахунку на 21-й хвилині, коли С. Муні влучив у сітку. Однак гол було скасовано через офсайд, що позбавило господарів поля ранньої переваги. Не зарахований гол тільки посилив напруження гри, і обидві команди стали наполегливіше домагатися відкриття рахунку. По ходу першого тайму суддя показав жовті картки гравцям обох команд. На 44-й хвилині попередження отримав гравець «Монпельє» Ж. Шотар, а на 45-й хвилині — гравець «Стад Брестуа 29» Х. Маньєтті. Рахунок у перерві так і залишився 0:0, поклавши початок захоплюючому другому тайму. Одразу після перерви «Монпельє» зробив другу заміну, випустивши на 46-й хвилині Б. Омерагіча замість Ж. Феррі. Однак уже через дві хвилини «Стад Брестуа 29» забив перший гол. На 48-й хвилині Х. Маньєтті скористався гольовою нагодою і вколотив м’яч у сітку воріт, остаточно вивівши команду з рівноваги.

Цей гол привів у рух уболівальників «Стад Брестуа 29» і надав господарям такого необхідного імпульсу. Однак у грі не обійшлося без драми, оскільки суддя продовжував роздавати жовті картки гравцям обох команд. На 57-й хвилині за необдуманий підкат було вилучено гравця «Монпельє» К. Жюльєна, що посилило напругу на полі. Обидві команди зробили додаткові заміни, щоб освіжити свої склади і знайти формулу перемоги. На 66-й хвилині «Стад Брестуа 29» випустив М. Перейру Лаге замість Ж. Ле Дуарона, а на 67-й хвилині «Монпельє» зробив подвійну заміну, випустивши А. Адамса замість В. Хазрі та Ж. Шотара замість Л. Лероя. Час минав, «Стад Брестуа 29» зберігав перевагу, але продовжував бути обережним у боротьбі з окриленим «Монпельє». Щоб ще більше зміцнити свої шанси на перемогу, на 76-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив ще дві заміни у швидкій послідовності. С. Муні був замінений на М. Сатріано, а М. Камара вийшов замість Ж. Мартена. На останніх хвилинах матчу «Стад Брестуа 29» оформив перемогу ще одним голом. На 90-й хвилині Ж. Ле Дуарон переправив м’яч у сітку, збільшивши свою перевагу до 2:0. Цей пізній удар не дозволив «Монпельє» відігратися і закріпив перемогу «Стад Брестуа 29». На довершення до всього «Стад Брестуа 29» зробив ще три заміни під час перерви. Х. Магнетті був замінений на Б. Брахімі, Р. Дель Кастільо вийшов замість Ж. Ле Кардинала, а на завершення Ж. Ле Дуарон поступився місцем Р. Дель Кастільо. Пролунав фінальний свисток, який підтвердив перемогу «Стад Брестуа 29» над «Монпельє» з рахунком 2:0. Це був напружений і насичений матч, який продемонстрував майстерність і рішучість обох команд. Команда «Стад Брестуа 29», безсумнівно, буде радіти цій заслуженій перемозі і розраховує розвинути свій успіх у найближчих матчах Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Брест, Монпельє — Лілль.