Гвардіола: «Де Брейне — легенда, наші люди обожнюють його»

2024-01-14 21:03 Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола оцінив вплив Кевіна де Брейне на гру «містян» у матчі ... Гвардіола: «Де Брейне — легенда, наші люди обожнюють його»

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола оцінив вплив Кевіна де Брейне на гру «містян» у матчі 21-го туру чемпіонату Англії проти «Ньюкасла» (3:2).

Кевін де Брейне, Getty Images

Бельгієць зіграв у Прем’єр-лізі вперше з 11 серпня, відзначившись голом та результативною передачею після свого виходу на заміну у матчі з «сороками».

«У мене було відчуття, що він не готовий на всі 90 хвилин після п’яти місяців відсутності. Ми не можемо про це забувати.

Люди кажуть: „Окей, він готовий, значить, він може зіграти 90 хвилин після п’яти місяців відсутності“. Але це не так, і тому він вийшов тільки на заміну. Ми контролювали гру, і він так себе проявив в останні 35 хвилин, забивши гол, віддавши результативну передачу та стільки разів загострював своїми прострілами.

Він особливий гравець. Він легенда, його обожнюють наші люди, і він свіжий у своєму мисленні, тому що п’ять місяців — це багато часу. Сподіваюся, у другій половині сезону він допоможе нам утриматися в гонці до кінця», — цитує Гвардіолу Sky Sports.

14.01.2024, 21:03