Фіорентина — Удінезе — 2:2. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 20:59 14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) та ... Фіорентина — Удінезе — 2:2. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) та Удінезе (Італія).

Фиорентина - Удинезе - 2:2. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Удинезе - 2:2. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 20-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Удінезе (Італія) — 2:2 (0:1)
Голи: L. Beltran (56), М’Бала Нзола (87) — Ловрич (10), F. Thauvin (73)

Попередження: H. Kamara (35), L. Ranieri (62)

Огляд матчу Фіорентина — Удінезе:

Матч Серії А між «Фіорентиною» та «Удінезе» на стадіоні «Артеміо Франкі» завершився захопливою нічиєю 2:2. Гра продемонструвала моменти майстерності, хвилювання і драматизму, тримаючи вболівальників у напрузі від початку і до кінця. Удінезе почав гру яскраво, коли на 10-й хвилині С. Ловрич забив добре виконаний гол. Ловрич забив добре виконаний гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. «Фіорентина» спробувала відповісти, але, схоже, не змогла прорвати оборону «Удінезе». Під час першого тайму напруга наростала, і на 35-й хвилині гравець «Удінезе» Х. Камара отримав жовту картку. Незважаючи на спроби «Фіорентини» зрівняти рахунок, у перерві довелося задовольнятися відставанням 0:1. На початку другого тайму «Фіорентина» провела дві заміни, намагаючись переломити хід гри. М. Кайоде вийшов замість Д. Фараоні, а А. Дункан замінив Артура Мело. Зміни, схоже, мали бажаний ефект, бо на 56-й хвилині «Фіорентина» зусиллями Л. Бельтрана зрівняла рахунок. Щоб повернути контроль над ситуацією, «Удінезе» зробив три швидкі заміни на 58-й хвилині.

Л. Самарджич замінив Ф. Товена, Л. Лукка вийшов замість І. Успіха, а Ф. Ебоселе замінив К. Ехізібуе. Обидві команди наполегливо боролися за перевагу, внаслідок чого на 62-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Л. Раньєрі. На 73-й хвилині «Удінезе» забив другий гол — Ф. Таувін вивів свою команду вперед ще раз. «Фіорентина» тепер зіткнулася з необхідністю відіграватися. У відповідь на це на 76-й хвилині Ж. Брекало замінив М. Нзолу. Заміна принесла свої плоди, коли на 87-й хвилині у ворота «Фіорентини» було призначено пенальті. М. Нзола вийшов уперед і впевнено реалізував пенальті, знову зрівнявши рахунок. Залишалося всього кілька хвилин, і обидві команди кинулися відіграватися. На 88-й хвилині «Фіорентина» провела дві пізні заміни: Л. Раньєрі замінив Н. Міленковича, а Дж. Іконе вийшов замість А. Барака. «Удінезе» також зробив четверту заміну, випустивши А. Тіквіча замість Х. Камари. Однак жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, і матч завершився в дуже цікавій нічиїй 2:2. Гра продемонструвала дух суперництва та майстерність, якими славиться Серія А. І «Фіорентина», і «Удінезе» показали свою силу. Незважаючи на нічию, на вболівальників чекало неймовірне видовище на «Стадіо Артеміо Франкі».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Фіорентина, Удінезе — Мілан.