Ланс — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 23:41 14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ПСЖ (Париж).

Ланс - ПСЖ - 0:2. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - ПСЖ - 0:2. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 18-й тур

Ланс (Франція) — ПСЖ (Париж) — 0:2 (0:1)
Голи: Б. Баркола (30), Мбаппе (89)

Предупредження: Солер (52)

Огляд матчу Ланс — ПСЖ:

Ленс — Парі Сен-Жермен: Змагальний поєдинок у Лізі 1 У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Ленс» зустрівся з «Парі Сен-Жермен» на легендарному стадіоні «Боллер-Делеліс». Гра стала захоплюючим видовищем, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Парі Сен-Жермен», але в підсумку перемога залишилася за командою гостей — 0:2. На початку матчу «Ленс» продемонстрував величезний ентузіазм і атакувальний настрій. Однак уже на 6-й хвилині їхній настрій зменшився, коли вони отримали право на пенальті, але, на жаль, не змогли його реалізувати. Промах з пенальті став розчаруванням для вболівальників «Ленса», оскільки їхній гравець П. Франковскі не зміг влучити у площину воріт. З іншого боку, «Парі Сен-Жермен» скористався своїм шансом і на 30-й хвилині переломив ситуацію. Б. Баркола продемонстрував свою майстерність і майстерно переправив м’яч повз воротаря «Ленса», забезпечивши своїй команді важливу перевагу 1:0. У міру того як напруга на полі наростала, перед самою перервою у грі стався переломний момент. На 45-й хвилині «Ленс» зазнав невдачі: після того, як Ж. Градіт отримав червону картку, його було вилучено вдесятьох. Це перевернуло хід матчу на користь «Парі Сен-Жермен», забезпечивши їм чисельну перевагу перед другим таймом. У перерві обидві команди виробили стратегію і зробили важливі зміни. На початку другого тайму «Ленс» зробив заміну, щоб зміцнити оборону.

Ф. Мауасса поступився місцем Хоаннеру Чавесу, який надав свіжих ніг і нової енергії задній лінії «Ленса». Однак «Парі Сен-Жермен» продовжував володіти м’ячем і контролювати гру. На 52-й хвилині К. Солер отримав жовту картку, що свідчить про інтенсивність матчу. По ходу гри обидві команди провели низку замін, щоб ввести в гру свіжих гравців і відповідним чином скоригувати свою тактику. На 62-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив першу заміну, замінивши К. Солера на Ф. Руїса. На 74-й хвилині «Ленс», який відстає, зробив потрійну заміну. А. Діуф, Д. Коста і Е. Вахі були замінені на А. Фульгіні, А. Томассона і В. Саїда відповідно. Ці зміни були спрямовані на те, щоб привнести в гру «Ленса» креативність та атакувальну майстерність у пошуках еквалайзера. Однак «Парі Сен-Жермен» зберіг самовладання та надійну оборону, припиняючи всі спроби «Ленса». На 86-й хвилині «Ленс» зробив останню заміну: Н. Ель-Айнауї замінив А. Сішубу. Незважаючи на всі зусилля «Ленса», «Парі Сен-Жермен» оформив перемогу в останні хвилини матчу. На 89-й хвилині К. Мбаппе засліпив публіку фантастичним голом, довівши перевагу «Парі Сен-Жермена» до 2:0 і забезпечивши своїй команді всі три очки. Матч продемонстрував стійкість і майстерність обох команд, але перемога дісталася «Парі Сен-Жермену». «Ленс» мужньо бився, але чисельна перевага і нездатність реалізувати моменти дорого їм обійшлися. Проте футбольні вболівальники змогли побачити захопливий прояв таланту і духу суперництва протягом усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Ланс, ПСЖ — Брест.