Ігнатенко забив у свої ворота в черговому матчі за «Бордо» (ВІДЕО)

2024-01-16 10:47 Український півзахисник французького «Бордо» Данило Ігнатенко став антигероєм учорашнього матчу своєї команди з «Осером» у черговому ... Ігнатенко забив у свої ворота в черговому матчі за «Бордо» (ВІДЕО)

Український півзахисник французького «Бордо» Данило Ігнатенко став антигероєм учорашнього матчу своєї команди з «Осером» у черговому турі Ліги 2 (другий за рангом дивізіон Франції).

Данило Ігнатенко

На початку другого тайму цієї зустрічі 26-річний футболіст намагався перервати флангову передачу суперника, але в підсумку спрямував м’яч у свої ворота. Це дозволило «Осеру» вийти вперед. Крім того, у пасиві Ігнатенка жовта картка, яку він отримав на 76-й хвилині матчу.

Чемпіонат Франції. Ліга 2. 20-й тур

«Осер» «Бордо» — 3:1 (1:1)
Голи: Айє (25, 88), ІГНАТЕНКО (47, автогол) — Віпотник (45)

Додамо, що Ігнатенко в поточному сезоні зіграв за «Бордо» в 19 матчах і забив один гол.