Алавес — Кадіс — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-19 23:56 19 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Кадіс — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

19 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Алавес - Кадис - 1:0. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Кадис - 1:0. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Алавес (Іспанія) — Кадіс (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: L. Rioja (51)

Предупредження: С. Гвардіола (22), Лукас Пірес (50), Алехо (50), Фалі (68)

Огляд матчу Алавес — Кадіс:

«Алавес» здобув важку перемогу над «Кадісом» у матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естадіо де Мендісорроза». У першій половині зустрічі рахунок був безгольовим, але пізній пенальті в другому таймі приніс «Алавесу» перемогу, і рахунок в основний час став 1:0. Початок матчу був рівним, обидві команди прагнули домінувати в грі. Однак лише на 22-й хвилині сталася перша помітна подія. С. Гвардіола з «Кадіса» отримав жовту картку, що підкреслило змагальний характер матчу. На початку другого тайму «Кадіс» продовжив демонструвати свою завзятість у боротьбі із захисниками «Алавеса». На 50-й хвилині Лукас Пірес із «Кадіса» разом із Гвардіолою отримав жовту картку, а невдовзі після цього попередження отримав І. Алехо. Але саме на 51-й хвилині матч прийняв остаточний оборот. У ворота «Алавеса» було призначено пенальті, і Л. Ріоха спокійно реалізував його, подарувавши своїй команді таку необхідну перевагу. «Кадіс», не бажаючи здаватися, продовжував іти вперед і намагався відігратися. Однак їхнім зусиллям завадила жовта картка Фалі на 68-й хвилині.

Не зумівши зрівняти рахунок, «Кадіс» зробив першу заміну на 70-й хвилині, випустивши Б. Окампо замість І. Алехо та Етту Ейонг замість С. Гвардіоли. Ці зміни мали надати команді свіжих сил і, можливо, порушити оборону «Алавеса». На це «Алавес» відповів потрійною заміною на 76-й хвилині. К. Гарсія вийшов замість С. Омородіона, а замість А. Соли з’явився К. Вісенте. У тій же серії замін Г. Ескаланте замінив А. Фернандеса у складі «Кадіса». Коли гра вступила в завершальну стадію, напруга зросла. На 84-й хвилині «Алавес» зробив передостанню заміну, випустивши замість К. Бенавідеса Х. Гуріді. На 88-й хвилині «Кадіс», який відчайдушно намагався врятувати очко, зробив останні зміни. Х. Залдуа вийшов замість А. Негредо, а Лукас Пірес був замінений на І. Карселена. «Алавес» також зробив дві останні заміни на останніх хвилинах гри. А. Бланко вийшов на поле замість Н. Тенаглії, а Л. Ріоха був замінений на Г. Сімеоне. Матч закінчився тим, що «Алавес» відсвяткував перемогу, здобуту з такими труднощами, завдяки удару Ріохи з пенальті. Незважаючи на сильну гру «Кадіса», вони не змогли зрівняти рахунок, і глядачі «Естадіо де Мендісорроза» залишилися задоволені грою своєї команди. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і стійкість, що зробило матч цікавим для глядачів і продемонструвало конкурентну природу Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Алавес, Кадіс — Атлетик.