Рома — Верона — 2:1. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 20:56 20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Верона — 2:1. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Верона (Італія).

Рома - Верона - 2:1. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Верона - 2:1. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Рома (Рим) — Верона (Італія) — 2:1 (2:0)
Голи: Лукаку (19), Пеллегріні (25) — M. Folorunsho (76)

Попередження: Леандро Паредес (41), Давидович (53), Льоренте (57), M. Folorunsho (57)

Огляд матчу Рома — Верона:

AS Roma здобула перемогу над «Вероною» з рахунком 2:1 AS Roma здобула перемогу у запеклій боротьбі з «Вероною» з рахунком 2:1 у матчі Серії А, що відбувся на «Стадіо Олімпіко». Гра була сповнена подій і напружених моментів, які тримали вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Перший тайм розпочався з високою інтенсивністю, обидві команди прагнули до раннього прориву. Першого удару було завдано «Ромою» на 19-й хвилині, коли Р. Лукаку ударом головою вразив ворота суперника. Цей гол надав «Ромі» бажаного імпульсу та впевненості у своїх силах. «Рома» продовжувала домінувати у грі та зуміла збільшити свою перевагу на 25-й хвилині завдяки чудовому голу Л. Пеллегріні. Півзахисник продемонстрував свій клас, вколотивши м’яч у нижній кут, не залишивши воротареві «Верони» жодного шансу. Натовп господарів вибухнув радістю, передчуваючи багатообіцяючу перемогу своєї улюбленої команди. На 28-й хвилині «Рома» зробила першу заміну: Л. Спінаццола вийшов замість Р. Крістенсена. Спінаццола отримав заслужені оплески від публіки за свою видатну гру, звільнивши місце для свіжих ніг, щоб підтримати темп команди. Однак «Верона» не здалася без бою. Гра набула фізичного характеру, що призвело до серії жовтих карток для обох команд. На 41-й хвилині Л. Паредес отримав попередження від судді, що дало «Вероні» шанс перегрупуватися і знайти можливість повернутися в гру. На початку другого тайму «Верона» провела першу заміну, випустивши Ж. Мбулу замість Ф. Бонаццолі.

Атакувальні дії «Верони» стали більш рішучими, оскільки вони прагнули скоротити розрив у рахунку. На 53-й хвилині «Верона» отримала жовту картку, бо П. Давидович поцілив у суддівську книгу. Через кілька хвилин М. Фолоруншо і Д. Льоренте отримали жовті картки за свої команди, що ще більше посилило напруження матчу. AS Roma відповіла на агресію «Верони», зробивши другу заміну на 58-й хвилині. У гру був введений П. Дибала, який замінив Н. Залевскі. Поява Дибали додала нового ентузіазму атакувальним силам «Роми», які сподівалися домогтися більш комфортної переваги. Верона мала чудову нагоду скоротити відставання на 64-й хвилині, коли було призначено пенальті. Однак М. Джурич не зміг реалізувати пенальті, і рахунок залишився незмінним, а «Рома» зітхнула з полегшенням. На 76-й хвилині «Верона» нарешті змогла відігратися, завдяки блискучому голу М. Фолоруншо. Цей гол вселив надію у веронців, які продовжували йти вперед у пошуках еквалайзера. В умовах наростаючого тиску обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади. На 77-й хвилині у складі «Верони» з’явилися Р. Сапонара замість Дж. М. Круза і Т. Генрі замість М. Джуріча, а на 81-й хвилині «Рома» замінила С. Ель-Шаараві на А. Белотті. Незважаючи на активні дії «Верони», «Рома» втримала перевагу до фінального свистка і здобула надважливу перемогу. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і влаштували захоплююче видовище для вболівальників. Цей тріумф «Роми» підніме їхній бойовий дух і додасть впевненості, необхідної для продовження кампанії в Серії А на позитивній ноті. Вероні ж необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб повернутися сильнішими в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Рома, Верона — Фрозіноне.