Сельта — Реал С-дад — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 23:58 20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Реал С-дад — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Сельта - Реал С-дад - 0:1. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Реал С-дад - 0:1. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Сельта (Віго) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 0:1 (0:1)
Голи: Мендес (11)

Предупредження: M. Родрігес (15), J. Арамбуру (30)

Огляд матчу Сельта — Реал С-дад:

У напруженому матчі Ла Ліги «Сельта Віго» зустрілася з «Реал Сосьєдадом» на стадіоні «Абанка-Балаідос». Обидві команди жадали перемоги, і гра обіцяла стати захоплюючим протистоянням двох талановитих команд. Матч розпочався у жвавій атмосфері, коли гравці вийшли на поле. «Реал Сосьєдад» не гаяв часу, щоб затвердити свою перевагу в грі, і вже на 11-й хвилині забив гол. Швидка атака завершилася голом Б. Мендеса, що додало впевненості команді. «Сельта Віго», вирішивши повернутися в гру, пішла вперед і створила кілька нагод. Однак захист «Реал Сосьєдаду» чинив завзятий опір. По ходу гри напруга на полі наростала, що призвело до кількох застережливих моментів. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сельта Віго» М. Родрігес, незабаром за ним пішов гравець «Реал Сосьєдаду» Х. Арамбуру на 30-й хвилині.

На 39-й хвилині «Реал Сосьєдад» зробив першу заміну, випустивши А. Муньоса замість К. Тірні. Муньос, бажаючи відразу ж вплинути на гру, привніс свіжу енергію в атаку своєї команди. Другий тайм розпочався зі шквалу замін. «Реал Сосьєдад» зробив другу заміну, замінивши Х. Арамбуру на А. Елустондо на 46-й хвилині. Сельта Віго швидко відреагувала на це, ввівши в гру К. Переса та А. Дувікаса замість М. Родрігеса та І. Аспаса відповідно на 58-й хвилині. Господарі сподівалися, що ці зміни допоможуть переломити хід гри на свою користь. Однак «Реал Сосьєдад» не відставав від них, вносячи тактичні корективи. На 65-й хвилині замість М. Оярсабаля та М. Меріно з’явилися Х. Магуназелая Аргоітія та Х. А. Оласагасті відповідно. На 76-й хвилині «Сельта Віго» зробила останню заміну. Л. де ла Торре замінив Джейлсона, а Й. С. Ларсен вийшов замість В. Сведберга, оскільки господарі відчайдушно шукали можливість зрівняти рахунок. Тим часом «Реал Сосьєдад» зробив останню зміну на 78-й хвилині, замінивши Б. Туррієнтеса на А. Захаряна, маючи намір зберегти перевагу до фінального свистка. У заключній стадії матчу напруга наростала, що призвело до жовтої картки для гравця «Реал Сосьєдаду» М. Меріно на 84-й хвилині. Попри всі зусилля «Сельти Віго» знайти рівні шанси, їм не вдалося прорвати оборону «Реал Сосьєдаду». У підсумку «Реал Сосьєдад» утримав свою перевагу і здобув важку перемогу з рахунком 0:1. Матч продемонстрував рішучість, майстерність і тактичну майстерність обох команд. Це було видовище, яке любителі футболу із задоволенням згадуватимуть, підкреслюючи конкурентну природу Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Жирона, Реал С-дад — Райо Вальєкано.