Осасуна — Хетафе — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 16:56 21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Хетафе — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Хетафе (Іспанія).

Осасуна - Хетафе - 3:2. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Хетафе - 3:2. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Осасуна (Памплона) — Хетафе (Іспанія) — 3:2 (2:0)
Голи: Рауль (9), I. Munoz (31), J. Аресо (80) — Майораль (64), N. Maksimovic (68)

Предупредження: Рауль (26), Мой Гомес (29), Луїс Мілла (39), Давид Гарсія (76), Хуан Іглесіас (80), N. Maksimovic (86), Хуан Крус (89), Хосе Анхель Кармона (90+6)

Огляд матчу Осасуна — Гетафе:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Осасуною» та «Гетафе» на стадіоні «Ель Садар» глядачі стали свідками американських гірок емоцій: господарі поля здобули перемогу з рахунком 3:2. Рахунок у перерві був 2:0 на користь «Осасуни», але в другому таймі «Гетафе» відбився від нападу і зробив матч дуже цікавим. Початок матчу пройшов у жвавій манері, обидві команди від самого початку прагнули взяти ініціативу у свої руки. Проте вже на 9-й хвилині «Осасуна» взяла гору, коли Р. Гарсія вразив ворота суперника фантастичним голом. Господарі поля продовжували нагнітати тиск і були винагороджені ще одним голом на 31-й хвилині, забитим І. Муньосом. Незважаючи на ранню невдачу, «Гетафе» продемонстрував величезну стійкість і рішуче відбивався. На 64-й хвилині Б. Майораль забив вирішальний гол, подарувавши своїй команді надію на повернення. Лише через чотири хвилини «Гетафе» завдав нового удару, і Н. Максимович зрівняв рахунок — 2:2. Матч загострювався, і обидві команди жадали перемоги. «Осасуна», відчувши гостру необхідність, провела дві швидкі заміни на 66-й хвилині, випустивши Д. Брасанака замість П. Ібаньєса та А. Ороза замість М. Гомеса.

Гетафе також ввів у гру свіжі сили: К. Алена замінив Х. А. Кармона, а Г. Альварес звільнив місце для Хорді. Однак саме «Осасуна» сміялася до останнього. На 80-й хвилині Х. Аресо забив блискучий гол, знову подарувавши своїй команді перевагу. Гетафе боровся щосили, але так і не зміг зрівняти рахунок до фінального свистка. У міру того як напруга наростала, а гра ставала дедалі більш фізичною, обидві команди отримали по кілька жовтих карток. Гравці «Осасуни» Д. Гарсія і Х. Крус були попереджені на 76-й і 89-й хвилинах відповідно, а гравці «Гетафе» Л. Мілла і Х. Іглесіас отримали жовті картки на 39-й і 80-й хвилинах. Крім того, під час матчу жовті картки отримали Н. Максимович і Х. А. Кармона з «Гетафе», а також М. Гомес з «Осасуни». На останніх хвилинах гри Х. А. Кармона з «Гетафе» та Х. Круз з «Осасуни» отримали жовті картки, а потім ще одне попередження отримав Х. А. Кармона з «Гетафе». Однак жодна з цих ситуацій не стала вирішальною, і господарі поля втримали свою перевагу та вибороли всі три очки. Матч між «Осасуною» та «Гетафе» був захопливим, сповненим драматизмом, голами та захопливими діями. Обидві команди продемонстрували величезну рішучість, але саме «Осасуна» здобула перемогу у впертій боротьбі з рахунком 3:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Осасуна, Гетафе — Гранада.