Лечче — Ювентус — 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 23:39 21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Ювентус — 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Ювентус (Турин).

Лечче - Ювентус - 0:3. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Ювентус - 0:3. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Лечче (Італія) — Ювентус (Турин) — 0:3 (0:0)
Голи: Влахович (59), Влахович (68), Бремер (85)

Предупредження: В. Маккенні (23), M. Kaba (89)

Огляд матчу Лечче — Ювентус:

У захопливому матчі Серії А «Лечче» змагався з «Ювентусом» на стадіоні Етторе Джардіньєро — Віа дель Маре. Обидві команди вийшли на матч із рішучим настроєм, сподіваючись домінувати і взяти всі три очки. Перший тайм залишився безгольовим, але він був далеко не нудним. Обидві сторони продемонстрували виняткові оборонні навички, припиняючи численні можливості для взяття воріт. На 23-й хвилині матчу гравець «Ювентуса» У. Маккенні отримав жовту картку, додавши в гру інтенсивності та агресії. Обидві команди продовжували запекло битися, демонструючи своє прагнення домогтися перемоги. На початку другого тайму обидві команди провели важливі заміни, щоб привнести в гру нові сили і тактику. На 57-й хвилині «Ювентус» ввів у гру Ф. Міретті, замінивши Т. Веа, прагнучи змінити динаміку гри на свою користь. Попри зміни, саме гравець «Ювентуса» Д. На 59-й хвилині Д. Влахович вдалим голом вивів «Ювентус» із глухого кута, примусивши вболівальників впасти в істерику. У відповідь «Лечче» провів низку замін, сподіваючись переломити хід гри на свою користь. На 63-й хвилині Х. Гонсалес замінив А. Бліна, вдихнувши нове життя в атаку «Лечче».

Однак домінування «Ювентуса» тривало, і на 68-й хвилині Д. Влахович завдав ще одного удару, збільшивши перевагу «Ювентуса» над «Лечче» та практично вирішивши долю матчу. Обидві команди продовжували робити заміни впродовж усього матчу: «Ювентус» прагнув зміцнити свою перевагу, а «Лечче» намагався врятувати очко чи два. Ф. Костич і К. Йілдіз вийшли на поле у складі «Ювентуса» на 74-й хвилині, замінивши С. Ілінга Жуніора та А. Міліка відповідно, продемонструвавши глибину й універсальність складу. Під кінець часу рішучість «Ювентуса» взяла гору. На 81-й хвилині А. Камб’ясо замінив Алекса Сандро, ще більше зміцнивши свої ряди. На 85-й хвилині Бремер забив гол у ворота «Лечче». Після фінального свистка на табло висвітилося, що «Ювентус» здобув впевнену перемогу над «Лечче» з рахунком 3:0. За мить до закінчення матчу гравець «Лечче» М. Каба отримав жовту картку на 89-й хвилині, що стало останнім свідченням інтенсивності та фізичного напруження, які визначали хід матчу. Гра стала свідченням таланту і майстерності, присутніх у футболі Серії А. «Лечче» боровся щосили, але «Ювентус» виявився занадто сильним, продемонструвавши свою якість і глибину гри протягом усього матчу. Обидві команди виклалися на полі на повну, порадувавши вболівальників і залишивши незабутнє враження у глядачів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Лечче, Ювентус — Емполі.