Брайтон — Вулверхемптон — 0:0. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-22 23:40 22 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Вулверхемптон — 0:0. Чемпіонат Англії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

22 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Брайтон - Вулверхэмптон - 0:0. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Вулверхэмптон - 0:0. Чемпионат Англии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 21-й тур

Брайтон (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Кунья (45+2), Доусон (55), М. Кілман (74)

Огляд матчу Брайтон — Вулверхемптон:

Брайтон і Вулвз зіграли в безгольову нічию на American Express Stadium У поєдинку Прем’єр-ліги між Брайтоном і Вулвз обидві команди не зуміли забити у ворота суперника, внаслідок чого була зафіксована безгольова нічия. Перший тайм почався з великим ентузіазмом, і обидві команди продемонстрували намір домогтися перемоги. Коли суддя дав свисток на перерву, рахунок на табло залишався незмінним — 0:0. Обидва менеджери скористалися цією можливістю, щоб дати тактичні вказівки і надихнути свої команди на вихід із глухого кута в другому таймі. Другий тайм розпочався з підвищеного темпу з обох сторін, які прагнули створити гольові можливості. Однак захисні лінії і «Брайтона», і «Вулвз» стояли міцно, не даючи реальних шансів на гол. На 45-й хвилині гравець «Вулвз» М. Кунья отримав жовту картку за необережний виклик. Рішення судді здалося справедливим, оскільки удар Куньї був надмірно сильним. По ходу гри обидві команди продовжували запекло боротися за перевагу. На 55-й хвилині гравець «Вулвз» К. Доусон також опинився не на тій стороні суддівської книжки, отримавши жовту картку за тактичний фол. Гра почала змінюватися, оскільки обидва менеджери вирішили ввести до складу свіжі сили. На 65-й хвилині Д. Велбека з «Брайтона» було замінено на Е. Фергюсона в надії привнести в гру більше атакувальної загрози. Одночасно з цим Ф. Буонанотте поступився місцем Т. Лампті, ще одна заміна у складі «Брайтона». «Вовки» відреагували швидко, зробивши першу заміну на 70-й хвилині: П. Сарабія вийшов замість Ж. Беллегарда.

Тактика менеджерів стала відігравати вирішальну роль, оскільки команди прагнули змінити хід гри на свою користь. Брайтон продовжив демонструвати свою рішучість, зробивши ще дві заміни у швидкій послідовності. П. Еступінан замінив А. Лаллану на 72-й хвилині, а Дж. Мілнер вийшов замість А. Вебстера на 73-й хвилині. Матч ставав дедалі напруженішим, внаслідок чого було показано більше жовтих карток. М. Кілман із «Вулвз» отримав жовту картку на 74-й хвилині за невчасний виклик, а гравець «Брайтона» А. Вебстер був вилучений на 84-й хвилині за порушення правил. З наближенням останніх хвилин гри в обох команд залишалося по одній заміні. На 88-й хвилині П. Нето з «Вулвз» був замінений на Т. Чіреву, що додало гостям нового імпульсу в атаці. Брайтон відповів пізньою заміною в компенсований час: Дж. Хіншелвуд вийшов замість Б. Бейкера-Боайті. Однак, незважаючи на ці зміни, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Коли годинник пробив 90 хвилин, гравець «Вулвз» Тоті отримав жовту картку, поповнивши список попереджень у цьому напруженому матчі. У підсумку гра завершилася розчаровуючою нічиєю 0:0 як для «Брайтона», так і для «Вулвз». Незважаючи на те, що обидві команди продемонстрували атакуючу стійкість і тактичну кмітливість, вони так і не змогли знайти вирішальний прорив. Попри результат, цей матч продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги. І «Брайтон», і «Вулвз» можуть витягти позитивні моменти зі своїх оборонних дій, а також поліпшити свої атакувальні якості в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Брайтон, Вулверхемптон — Ман.Юнайтед.