«Заглембе» провів другий матч за Хацкевича

2024-01-24 14:17 Польський клуб «Заглембе» під керівництвом нового головного тренера Олександра Хацкевича провів черговий контрольний матч. Сьогодні суперником ... «Заглембе» провів другий матч за Хацкевича

Польський клуб «Заглембе» під керівництвом нового головного тренера Олександра Хацкевича провів черговий контрольний матч. Сьогодні суперником команди білоруського фахівця був клуб «Бельсько-Бяла», який також виступає в першому дивізіоні чемпіонату Польщі.

Олександр Хацкевич

Контрольний матч

«ЗАГЛЕМБЕ» — «БЕЛЬСЬКО-БЯЛА» — 2:2(2:0)

Голи: Жленка (23), Валенсія (30) — Манка (66), Вироба (71)

Поєдинок завершився з рахунком 2:2. Примітно, що після першого тайму «Заглембе» вів у рахунку 2:0, але після перерви дозволив супернику відіграти два м’ячі.

У підсумку — нічия, яка стала першою для Хацкевича на посаді наставника польської команди.