Контрольний матч. «Динамо» — «Балкані» — 0:2. Огляд матчу

2024-01-26 17:54 У п’ятницю, 26 січня, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині перший контрольний матч. ... Контрольний матч. «Динамо» — «Балкані» — 0:2. Огляд матчу

У п’ятницю, 26 січня, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині перший контрольний матч. Суперником української команди виступив косовський клуб «Балкані».

Фото - fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «БАЛКАНІ» (Сува-Река, Косово) — 0:2 (0:1)
Голи:
Данфа (20), Беріша (74 пен.)

«Динамо»: (1-й тайм) — Бущан, Вівчаренко, Попов, Михавко, Караваєв, Бражко, Царенко, Рамадані, Волошин, Пономаренко, Ванат; (2-й тайм) — Нещерет, Дубінчак, Дуячук, Сирота, Біловар, Андрієвський, Шапаренко, Буяльський, Маткевич, Кабаєв, Супряга.

Перші ж хвилини матчу наочно продемонстрували, що для «Динамо» цей спаринг став першим у рамках міжсезонної підготовки. «Біло-синім» не вистачало швидкості, агресії і дуже часто — злагодженості в командних діях. Тож не дивно, що «Балкані», попри свій заштатний статус, зумів узяти гру під повний свій контроль.

А на 20-й хвилині поєдинку такий перебіг боротьби призвів до закономірного результату: унаслідок чергової атаки «Балкані» Данфа отримав передачу в лівій частині штрафного майданчика «Динамо», легко обіграв Попова і відправив м’яч у ворота української команди — 0:1.

Цей гол анітрохи не змінив ситуацію на полі. Косоварська команда хоч і не створювала гольових моментів, але продовжувала контролювати хід гри. Наприкінці першого тайму «Динамо» спробувало створити тиск на ворота суперника, однак, жодних результатів це не принесло.

Склад «Динамо», який вийшов на другий тайм, зумів перехопити перевагу у суперника, але до гостроти біля воріт косоварської команди це не призвело. Ба більше, ближче до середини тайму «Балкані» зумів вирівняти гру і значно поліпшив контроль над м’ячем. І, в результаті, рахунок змінився. Унаслідок однієї з атак «Балкані» Дубінчак зіграв рукою у власному штрафному майданчику, арбітр призначив пенальті, і Албін Беріша ударом із «точки» закріпив перевагу своєї команди — 0:2.

У відрізку матчу, що залишився, «Динамо», зрозуміло, щосили намагалося хоча б «розмочити» рахунок, і шанси для цього в киян були, проте Буяльський, двічі опиняючись сам на сам із воротарем «Балкані», спрямувати м’яч у ворота команди суперника так і не зумів. У підсумку, 0:2 — поразка «Динамо» в першому контрольному матчі зимового міжсезоння.

Свій наступний спаринг команда Олександра Шовковського проведе найближчого понеділка, 29 січня, проти польської «Легії».