Дженоа — Лечче — 2:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 15:24 28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Лечче — 2:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Лечче (Італія).

Дженоа - Лечче - 2:1. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Лечче - 2:1. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 22-й тур

Дженоа (Генуя) — Лечче (Італія) — 2:1 (0:1)
Голи: M. Retegu (70), C. Ekuban (76) — N. Krstovic (31)

Попередження: N. Krstovic (57), A. Gilardino (71)

Огляд матчу Дженоа — Лечче:

У захопливому матчі Серії А між командами «Дженоа» та «Лечче» на «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс» пізній гол-відповідь «Дженоа» переламав хід зустрічі та забезпечив їм перемогу з рахунком 2:1. У цьому матчі було все: від пропущених пенальті до замін і пізніх голів, що зробило його захопливим для вболівальників. Перша значуща подія в матчі відбулася на 18-й хвилині, коли «Лечче» було призначено пенальті. Однак вони не змогли скористатися цією можливістю, оскільки Н. Крстовіч промахнувся з пенальті, на жах своїх уболівальників. Цей момент виявився вирішальним, оскільки міг дати «Лечче» ранню перевагу і змінити хід гри. У підсумку «Лечче» домігся свого на 31-й хвилині, коли Н. Крстович компенсував свій промах і забив гол. Це дало змогу «Лечче» повести в рахунку 1:0 у перерві матчу і закріпило перевагу. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб привнести свіжі сили в гру. Дженоа випустила Д. Спенса і М. Торсбі замість К. Екубана і С. Сабеллі відповідно, сподіваючись на зміни у своїй долі. На 57-й хвилині «Лечче» отримав жовту картку, що стало свідченням зростаючого розчарування, оскільки «Дженоа» поступово набирала обертів. Намагаючись протистояти зростаючій перевазі «Дженоа», «Лечче» зробив дві заміни на 64-й хвилині, замінивши Н. Сансоне. Сансоне і Р. Пікколі на Н. Крстовіча і Л. Банду. Завзятість «Дженоа» принесла свої плоди на 70-й хвилині, коли М. Ретегуї забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок.

Вболівальники вибухнули від радості, коли «Дженоа» зрівняла рахунок, чинячи величезний тиск на «Лечче», який нервував. Момент продовжував змінюватися на користь «Дженоа», коли А. Джилардіно отримав жовту картку на 71-й хвилині. «Лечче», відчувши необхідність змін, зробив третю заміну на 73-й хвилині, випустивши Р. Удіна замість Х. Рафіа. Удіна замість Х. Рафіа. На 76-й хвилині «Дженоа» завершила своє повернення, коли К. Екубан забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу 2:1. Уболівальники були в захваті від гри своєї команди, яка, здавалося, мала вирвати перемогу з пащі поразки. Коли час наближався до завершення, обидві команди вирішили провести додаткові зміни, щоб розпорядитися своїми ігровими ресурсами. На 90-й хвилині у складі «Дженоа» замість М. Ретеги з’явився Е. Бохінен, а «Лечче» провів три заміни — А. Галло на С. П’єротті, М. Каба на Х. Гонсалеса і А. Вольякко на А. Маттурро. Матч закінчився на дещо неприємній ноті, бо на 90-й хвилині жовту картку отримав Й. Рамадані з «Лечче». Однак це не затьмарило захопливого повернення «Дженоа», який здобув важку перемогу з рахунком 2:1. Цей матч продемонстрував непередбачуваність футболу і те, як команда може переломити хід гри завдяки рішучості та майстерності. І «Дженоа», і «Лечче» наполегливо билися, але саме стійкість «Дженоа» принесла їм три очки. Вболівальники залишали Stadio Comunale Luigi Ferraris з посмішкою на обличчі, передчуваючи нові захопливі моменти в сезоні Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Дженоа, Лечче — Фіорентина.