Верона — Фрозіноне — 1:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 17:59 28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Фрозіноне — 1:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Фрозіноне (Італія).

Верона - Фрозиноне - 1:1. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Фрозиноне - 1:1. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 22-й тур

Верона (Італія) — Фрозіноне (Італія) — 1:1 (1:0)
Голи: Т. Суслов (45+3) — Кайо Хорхе (58)

Предупредження: А. Харруї (31), Сердар (45+4), Хуан Кабал (86), L. Mazzitelli (90+1)

Огляд матчу Верона — Фрозіноне:

«Верона» і «Фрозіноне» зустрілися в захопливому матчі Серії А на стадіоні «Маркантоніо Бентегоді». Гра закінчилася внічию 1:1, обидві команди виклалися на полі на повну. У першому таймі «Верона» вийшла вперед на 45-й хвилині завдяки пенальті, призначеному Т. Сусловим. Це був напружений тайм, у якому обидві команди створювали моменти. Веронець О. Дуда був близький до того, щоб подвоїти перевагу своєї команди на 37-й хвилині, але промахнувся з пенальті. Фрозіноне, навпаки, отримав жовту картку на 31-й хвилині, коли А. Харруї вчинив фол. Незважаючи на відставання, «Фрозіноне» відбився і був винагороджений на 58-й хвилині, коли Кайо Хорхе ударом зі штрафного зрівняв рахунок. У другому таймі обидві сторони провели кілька замін, намагаючись привнести свіжі сили у свої команди. У «Верони» на 63-й хвилині вийшли Д. Лазович і Т. Генрі, а у «Фрозіноне» — М. Бурабія і Ф. Геджеміс.

Веронський гравець С. Сердар також був замінений на Е. Тавсана. Фрозіноне здійснив свої зміни: на 70-й хвилині з’явилися Д. Сек і Л. Маццителлі. Верона відповіла своїми замінами: на 81-й хвилині на поле вийшли Т. Нослін і Х. М. Круз. О. Дуда також був замінений на Д. Сілву. Обидві команди продовжували домагатися перемоги, але жодна з них так і не змогла забити. Ближче до кінця матчу виникло кілька напружених моментів. На 86-й хвилині гравець «Верони» Ж. Д. Кабаль отримав пізню жовту картку. Після фінального свистка рахунок залишився рівним — 1:1. Верона і Фрозіноне залишили на полі всі сили і демонстрували свою рішучість і майстерність протягом усього матчу. Результат відобразив рівний характер гри. Обидві команди можуть витягти позитивні моменти з цього матчу, оскільки вони наполегливо билися і показали проблиски свого потенціалу. Тепер «Верона» і «Фрозіноне» з нетерпінням чекають наступних матчів у Серії А, сподіваючись закріпити досягнутий результат і набрати цінні очки в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Верона, Фрозіноне — Мілан.